Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

О2 случайно включване на аларма


bukich

Recommended Posts

Здравейте,от 2-3 дена започна да ми се включва на случаен принцип сирената на алармата.

Става въпрос за О2 2006 година, 1.9 ТДИ, 105 коня, елеганс с фабрична аларма.

Гледах вратите, гледах някоя лампичка дали не остава да свети след като е заключена колата, всичко си е ок.

Дали случайно не се е увеличила много чувствителността на датчика, знам ли и той да прави номера.

Възможно ли е да заключа колата без да пускам алармата, пробвах само с ключа да я заключа, но пак се пуска алрармата.

Имате ли предположения какъв може да е проблема.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах такъв проблем и като заключвам с дистанционното след около 1-2 часа и се включва и започнах да я заключвам с ключа и не ми прави проблем вече s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е възможно да се задейства алармата при смущения в ел. веригите дори и ако някоя крушка прави чакмаци(ту свети ту не свети), поне при мен беше така десния ми мигач не беше сложен както трябва и понякога ми включваше алармата, след като го наместих алармата не се е вкл. изневиделица.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.

Забелязах и нещо друго - вътре в купето имаше 1-2 мухи. Възможно ли е те да са задействали обемния датчик.

Отстрани на колонката нали има копче за изключването на този датчик, но реално незнам дали го изключвам.

Нормално си свети червено, като го натисна светва жълто (това ли значи да е изключен) и като заключа колата пак светва червено, странна работа :)

Защото вечерта като го натиснах това копче на колонката и спря да се включва сирената, сега преди малко обаче след като я бях карал и я оставих на паркинга пак ми се включи, вътре пак имаше муха. Явно спирането на датчика за движение е временно и трябва да го спирам на ръка.

Принципно крушките на предните и задните светлини ми горят по-често възможно ли е това да прави проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ако има мухи се включва имобилайзера. Също така ако е оставен някой прозорец леко отворен и подухне вятър, също се включва.

Това копче на колонката точно това прави като го натиснеш при изваден контактен ключ - изключва датчика - направено е с цел ако оставиш куче вътре и искаш да заключиш колата без да се активира алармата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имобилайзера ако ти се включва от мухи, има сериозен проблем smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.