Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервизна акция


Bojanov

Recommended Posts

Току що ми се обадиха от сервиза на Шкода, че има сервизна акция за смяна на емблемата на предния капак !

Много странно?!?

Аз не мисля да се възползвам.

 

Споделям, който желае може да се заитерисува ако не му се обадят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ще сменят емблема??? Т.е. ще сложат друга, но от същия вид, защото тази евентуално се изтърква??? или ще сложат новата (хромовата)?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емблемите отпред избеляват. Загледайте се, на почти всяка Шкода е така

Дори и на тестовото Йети на Авто билд се беше случило.

Шкода май бяха казали, че са ги оптимизирали или нещо такова май беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко месеца забелязах, че задната ми емблема има отлепено фолио. Зачудих се, че имат дори защитно фолио на емблемите (понеже на джантите имаше). Дръпнах - и познайте !!!! Оказа се, че това не е защитно фолио а си е горният слой на емблемата. ](*,) ](*,) И всичко това на кола на няколко месеца, която почти никога не е нощувала на открито, и е пазена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се случи същотот, само че не съм я дърпал а си падна сама. При положение че колата е гаражна и само на 8 месеца. Хубавото е че ми я смениха гаранционо. Сега виждам че и преднат емблема е взела да се отлепва. Да отбележа че задната която ми смениха е в отлично състояние, яавно са взели да ги правят по качествени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях нищо на сайта на ЕТ за тази акция. Кажете нещо повече за гаранционни автомобили само ли е? За кои модели? Цени....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес си взех колата от ЕТ и ми бяха сменили задната емблема въпреки, че им бях казал, че съм си я сменил преди 1-2 месеца.

Казаха ми, че сменят предна и задна емблеми на всеки Супърб 2, Йети и май казаха и за О2 фейслифт, които дойдат за нещо в техния сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... И на по-старите са по-здрави... Моите са около 2009-та явно, не знам кога точно са произведени, но досега не е имало наченка дори за драскотина от камъче.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги, сменените емблеми от новите(хромовите) ли са или от тези със зеленият цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.