Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да купя ли Фабия 1.6 TDI-CR


Момчил

Recommended Posts

Здравейте,

 

Чудя се дали да купя Фабия 1.6 дизел с Едишън 20 ниво на оборудване или да се спра на Фиеста или Астра. До сега съм карал 2 Шкоди - Супърб - 1.8 TFSI 2009 Елеганс и Супърб 2.0 TDI CR 2011г. Бизнес. От супърбите съм изключително доволен но видях някои лоши референции за Фабията. Моля дайте ми откровенно мнение за слабите страни на автомобила и ако го купя какво да очаквам.

Благодаря,

Момчил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм купил такава за служебна кола на търговски представител. Колата е с първа регистрация 03.01.2012г. но вече е на 45 000км. Кара се постоянно ежедневно и във всякакво време. За сега само гориво и гуми иска... пу пу пу....

 

Много икономична, добра возия и шумоизолация. Никакви забележки.

Имам и супърб и мога да кажа, че от фабията съм по-доволен като съотношение цена-качество-очаквания.

 

Взимай смело. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм купил такава за служебна кола на търговски представител. Колата е с първа регистрация 03.01.2012г. но вече е на 45 000км. Кара се постоянно ежедневно и във всякакво време. За сега само гориво и гуми иска... пу пу пу....

 

Много икономична, добра возия и шумоизолация. Никакви забележки.

Имам и супърб и мога да кажа, че от фабията съм по-доволен като съотношение цена-качество-очаквания.

 

Взимай смело. s_flag

 

Мерси за съвета :) Прегледах темата ти :) със здраве да я кара твойта девойка и хубави продажби да ти прави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към мнението на колегата Bojanov. И моята засега само гуми и гориво иска. Не е маслоядка. Има прилична динамика (за моите представи, понеже това е субективно усещане според човека). На извънградско е много, ама много икономична. Относно шумоизолацията - на магистрала със 140-150 не бих казал, че вътре е тихо и спокойно, но не е и дразнещо шумна, но предполагам, че в Супърб-а е доста по-тихо при същите условия. Единствената ми забележка до този момент е, че на градско не мога да постигна дори приблизителни стойности, дадени от производителя - общо взето под 6.5-7/100 ми е невъзможно да я сваля в условията на софийския трафик, особено през зимата докато загрее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.