Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подлакътник за Octavia I


allroad

Recommended Posts

Привет, колеги. Продавам стария си подлакътник, за чиято конструкция (алуминиевата част, с която се захваща към средната конзола)гарантирам, че е здрава и напълно изрядна. Има проблем с капачето, което от долната страна и на практика "отговаря" за затварянето - видно е от снимката, че едното краче е счупено. Подлакътникът е в сив цвят, с изключение на долната, невидима част (стои от вътрешната страна), която е бежова. Горния капак е тапициран (не от мен) в черна кожа и има нужда от забърсване. Цената е 60 лева и не подлежи на коментар. От София съм. Начин за връзка - 0895/603202. Александър

Поздрави

post-2116-1384534235_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих за моя подлакътник ново оригинално "капаче" с пружинката за 18 лв от ЕураТек миналата есен (имаше го на склад и цената е поносима), таке че този проблем може да бъде лесно отстранен. Номерът му е 3B0868445 (при мен е черен, предлага се и в други цветове). Моята е фейслифтова 2001 г. Предполагам, че подлакътника е същия като преди фейслифта.

 

Цветове: Gray, Black, Beige

post-4544-138453423733_thumb.jpg

 

Успех с продажбата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих за моя подлакътник ново оригинално "капаче" с пружинката за 18 лв от ЕураТек миналата есен (имаше го на склад и цената е поносима), таке че този проблем може да бъде лесно отстранен. Номерът му е 3B0868445 (при мен е черен, предлага се и в други цветове). Моята е фейслифтова 2001 г. Предполагам, че подлакътника е същия като преди фейслифта.

 

Цветове: Gray, Black, Beige

[attachment=0]3B0868445.JPG[/attachment]

 

Успех с продажбата!

 

Привет, колега. Да те питам - смяната лесна ли е,че мойто жената го бастиса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не съм подвел някой, сега като се загледах по-внимателно в снимката, която е приложил колегата забелязах, че всъщност е счупено крачето на самия капак, а не крачето на заключващото капаче, което аз съм описал. Извинявам се на всички за подвеждащата информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

а някой дали знае дали може да се сложи на фабия 1 на мястото на поставката за чаша и ако да то как снимки помощ ? нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
а някой дали знае дали може да се сложи на фабия 1 на мястото на поставката за чаша и ако да то как снимки помощ ? нещо

От снимка 402 се вижда добре алуминиевата конструкция, която се захваща с болт "осмица" за основата в средната конзола между двете предни седалки. Виж дали имаш такава метална основа, за която да се захване подлакътника. Аз не мога да бъда полезен с повече информация.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.