Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачни дискове.


lachezar.iliev1

Recommended Posts

Интересува ме дали някои знае размерите на спирачните дискове отпред на фабиа 2 1.2 12в 70коня. Интересува ме дали тези стават (диаметър [mm]: 256 Височина [mm]: 36,9 Спирачни дискове Дебелина [mm]: 22 Центриране диаметър [mm]: 65 Брой отвори: 5) Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме дали някои знае размерите на спирачните дискове отпред на фабиа 2 1.2 12в 70коня. Интересува ме дали тези стават (диаметър [mm]: 256 Височина [mm]: 36,9 Спирачни дискове Дебелина [mm]: 22 Центриране диаметър [mm]: 65 Брой отвори: 5) Благодаря предварително.

 

 

 

Коя година е? 1.2 12v не е 70 коня!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата е 2007 година и я дават 70 коня. Фабия МК2

 

 

 

 

Три модела дискове излизат- 239-256 и 288 диаметър. Измери си твоите и ще видиш от кой модел са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата е 2007 година и я дават 70 коня. Фабия МК2

 

 

 

 

Три модела дискове излизат- 239-256 и 288 диаметър. Измери си твоите и ще видиш от кой модел са.

 

Два модела са, къде видя 288мм на 1.2?? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два модела са, къде видя 288мм на 1.2?? :roll:

 

 

 

В TecDoc!

 

Сега видях че става въпрос за Фабия 2, помислих че за 1...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.