Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Халогени от Октавия 2 на Октавия 1 - размисли и страсти


lubomirov1985

Recommended Posts

Ей това видях днес - за 2-ри път. Спрях го, полафихме си с пичагата. Според мен е приемливо - а ако вложиш повече старание съвсем ще си паснат.

post-1403-138453422933_thumb.jpg

post-1403-138453422936_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз съм го виждал това такси няколко пъти и ми направиха впечaтление халогените, но не се сетих да снимам.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как изглежда цялостно? Дайте далечни снимки? :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за бензинови ДВГ проблем няма, но за турбо-печките - точно зад левия отвор е интеркулера, та намаляване на площта наполовина едва ли ще е безпроблемно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен са ми некви странни. Нямам идея как ще изглеждат погледнати отдалеч но нещо са ми малко "чики рики" Има си кръглички халогени за О1, които стоят много яко както си стоят твоите... Николайчо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука наклона на вътрешния контур на халогените е различен от наклона на вътрешния контур на фаровете и от далеч ще е доста грозно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.