Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Ситигоу 1.0 TSI 110 к.с


didkotje

Recommended Posts

През 2013 се очаква и появата на най-мощният вариант на скода ситиго, три цилидров турбо мотор с 4 клапана на цилиндър 110 к. с. и 175 Nm , маскимална скорост от 195 км/ч, от 0-100 за 8.5, и според WV среден разход на гориво 4.5л , цените все още не са известни.

 

 

http://www.telegraaf.nl/autovisie/au...derland__.html

post-11784-138453422924_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе ще се яви един вид евтино Мини smile048

 

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 207&type=1 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ситигоу vRS smile001 Това от снимката много ми харесва, белия цвят и джантите, много го отварят коленцето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не намирам голяма разлика в двете купета, просто са сменили емблемите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще е по-евтино Мини, но ще е много сериозна конкуренция на Пежо 107 Рали и Форд Фиеста (тая с Екобууст моторчето дето е 125 коня). Само дето за разлика от тях Шкодата поне има нещо като багажник и изглежда по-добре, пък и вътре (поне базовата версия) е по-готина от Пежото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ще е много сериозна конкуренция на Пежо 107 Рали и Форд Фиеста (тая с Екобууст моторчето дето е 125 коня). Само дето за разлика от тях Шкодата поне има нещо като багажник и изглежда по-добре, пък и вътре (поне базовата версия) е по-готина от Пежото.
Ти си пристрастен smile004 (ударението го сложи където прецениш smile001 )
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ще е много сериозна конкуренция на Пежо 107 Рали и Форд Фиеста (тая с Екобууст моторчето дето е 125 коня). Само дето за разлика от тях Шкодата поне има нещо като багажник и изглежда по-добре, пък и вътре (поне базовата версия) е по-готина от Пежото.
Ти си пристрастен smile004 (ударението го сложи където прецениш smile001 )

Мише имаме 107-ца вкъщи - супер зле е - багажник колкото за дамска чанта (ама по-мъничка), седалките- пейки (тънки, твърди и БЕЗ никакава странична опора), таблото - дървено (и дори без грозният оборотомер ](*,) ), системи за безопасност -това пък какво е?! (при един удар не само не се задействаха пиропатроните на коланите, ами все едно караш със стрите колани - некви ремъчки се веят). Е дотук с "положителните" черти - като негативи може да се отбележи само, че е Пежо :smt018

А иначе СитиГо ми грабна очите още на събора - мъника е страхотен и ако наистина го пуснат в спортен вариант ще е супер - току виж го юрнат да чупи глави по ралитата s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Аз не намирам голяма разлика в двете купета, просто са сменили емблемите! :)

Не забравяйте и Seat Mii :lol:.Малко са му закривили фаровете отпред.Иначе са яки въшчиците s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Не знам дали ще е по-евтино Мини, но ще е много сериозна конкуренция на Пежо 107 Рали и Форд Фиеста (тая с Екобууст моторчето дето е 125 коня). Само дето за разлика от тях Шкодата поне има нещо като багажник и изглежда по-добре, пък и вътре (поне базовата версия) е по-готина от Пежото.

 

Написал си че Шкодата за разлика от двете има багажник?!

 

Може би имаш предвид за разлика от 107.

 

Щото Фиестата и на багажник и на купе предлага доста повече място - все пак е по-висок клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.