Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поредния въпрос за тампони на носачи?


snaiperisto

Recommended Posts

В "Еврото" имаше само "ITN"-китайски боклуци , та отскочих до едно представително магазинче на "As metal" и от там купих...с четири "пера".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снайперчо.

Даже с 60-70% намаление ги взимам.Понакога ми ги подаряват даже.

 

Сега сериозно.Като майстор,зная от къде и какви да взема.Зная какво им е качеството.Ако ти се скъсат бързо ,нали аз ще съм отговорен.Ако се е случвало преди съм ги подменял безплатно на клиента...Така се разбира кои тампони стават.

И да ти кажа тарикатчо ;) ,като трябва да сменям тампони ,ги взимам единствено и само от Автотрейд-ОЕМ-ОРИГИНАЛНИ,защото всички други са пълен боклук.Отстъпката която се ползва там.....я отиди да видим колко ще ти направят отстъпка бакши :D

 

При мен като дойдат майстори,не ме интересува от къде са купили материали/грундове ,гипсове,сатени,мрежи,лайсни,грундове ,бои и т.н. -примерно за шпакловката/,не ме интересува и колко отстъпка са им направили.Интересува ме после да не се напука и да не се люспи.Ако аз им купя материалите,нали могат да кажат-Ами такива материали не добри си взел/са ти дали.

Като си занесеш колата на бояджия ,пак ли ти му носиш кит,шприц,боя лак и т.н. smile091

Не заради отстъпката която ползвам предпочитам да работя с части коита аз си купувам,а защото много мразя примерно ,накой като тебе си купил тампони по-ефтино и за които му казали ,че уж са много здрави/защото питал в интернет разбирковците от всичко/ и тези тампони се набиват адски трудно.Някои се чупят дори като се набиват на пресата.Защо трябва да се мъча аз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се скъсат бързо ,нали аз ще съм отговорен.

Ей тука е разликата между теб и неговия майстор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata , абе да не съм те засегнал нещо...или сам си се засягаш?

 

Аре вземи се осъзнай малко , това че се водиш "някой" в някакъв форум , не те прави "Господ" или поне не би трябвало , защото ако аз бях написал на теб това , което си написал ти на мен , пак щяхте да се кефите , че "снайперисто излязъл в отпуска"... а уж правилата били за всички.

 

А определения като "бакши" и "снаиперчо" (във смисъла в които си го ползвал) , гледай да не ги ползваш повече , защото следващия път ще отнесеш псувните.

 

Аз до колкото си спомням и ти имаше таксита , пък не си спомням да съм те наричал "бакши"

 

По въпроса за "майсторите" ... слабо ме интересува ти кой си , какъв си и от къде купуваш тампони , защото си на майната си , както и магазина от който ги купуваш...та тук майстори , които отговарят за работата си НЕМА , така че аз ще си купувам частите и каквото им занеса , това ще монтират.

 

 

Не ми се прави на велик...отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си велик бе,не знаеш ли???

Бакши отстъпка съм имал в предвид,знам че не си бакшиш...ама ти обиди ли се.От къде знаеш в какъв смисъл съм ги ползвал.Един съвет от мен.Докато така разсъждаваш относно таксиметровите си коли няма да поркопсаш.Запомни го това.

И освен това хляб няма в този бизнес,казва ти го човек с над 10 год.опит.Вади се лев,но не си струва главоболията.Но ако няма каво друго да правиш...дръж бакшишлъка.Само още едно нещо ще ти кажа.Бакшишите които карат под наем са 99% 100процентови ОЛИГОФРЕНИ.

А,и не ме заплашвай,защото като отнеса псувните,ти ще отнесеш нещо друго :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си велик бе,не знаеш ли???

Бакши отстъпка съм имал в предвид,знам че не си бакшиш...ама ти обиди ли се.От къде знаеш в какъв смисъл съм ги ползвал.Един съвет от мен.Докато така разсъждаваш относно таксиметровите си коли няма да поркопсаш.Запомни го това.

И освен това хляб няма в този бизнес,казва ти го човек с над 10 год.опит.Вади се лев,но не си струва главоболията.Но ако няма каво друго да правиш...дръж бакшишлъка.Само още едно нещо ще ти кажа.Бакшишите които карат под наем са 99% 100процентови ОЛИГОФРЕНИ.

А,и не ме заплашвай,защото като отнеса псувните,ти ще отнесеш нещо друго :lol:

 

 

Ооо , пределно ми е ясно какво ще отнеса след псувните , подготвен съм психически.

 

А мерси за съвета , но аз съм в "този филм" от 95та година , трениран съм и не съм прокопсал , но наистина няма с какво друго да се занимавам , толкова ми е образованието и това разбирам.

 

А за бакшишите-олигофрени...на мен ли го казваш , всичката измет от цяла България е тук в София и кара такси...барабар с всичките "ромеи" от няколкото гета.

 

А че няма хляб , да ... знам , борим се с вятърни мелници , наливаме от пусто в празно...но това е , много колеги се опитаха да правят нещо друго , някой ги смаза конкуренцията , други кризата...и пак се върнаха в занаята...няма мърдане , това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.