Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дюзи


Delf

Recommended Posts

В началото на миналата седмица се подготвих за почивка, натоварих багажа, седнах в колата и когато врътнах ключа, установих че двигателя работи неравномерно.

Лек отскок до майстора и гадната констатация, че една от дюзите е сдала багажа.

Добре че беше вярното пунто, та се довлякох до Велинград.

В последствие се оказа че и други две дюзи са заминали и като цяло станаха три.... ](*,)

Докато бях във Велинград "починах" на телефоните и най накрая успях да намеря три дюзи втора употреба, които майстора успя да получи едва вчера.

Утре ще е деня на истината и дано да стане, че незнам какво ще правя. :smt0344

Ако някой колега знае къде могат да се рециклират старите дюзи и на каква цена, нека сподели.

Чух че някъде в Пловдив имало амо не съм се ровил.

Или не съм уцелил кола, или шкодата е барака, незнам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дюзи ? Помпа-дюза ? И все пак моите дюзи са на 700 хил. км и си работят безотказно та се чудя кое и къде е бараката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се разбира че една дюза е заминала? И как така трите наведнъж са заминали? Какво гориво се ползва? На колко км. е колата?

Не съм чувал помпа-дюза да се рециклира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам че е барака, защото това е поредното нещо с което се сблъсквам.

Диагностиката показа че няма връзка с една от дюзите. Установи се че електронната част на въпросната дюза е заминала.

За другите две били прецакани някакви метални чопове, с които се захващали или тем подобни глупости. Така или иначе свалените дюзи ще ги закарам на няколко майстора за да си кажат мнението.

Не е от горивото, зареждам само от една и съща бензиностанция от която съм нямал проблем.

Това е засега.

Лошото е че от утре пак съм в командировка и няма да мога да обърна внимание на проблема и ще се наложи да изчакам.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно колата е втора употреба и преди теб доста са я човъркали. Те тия метални чопове едва ли са се развалили сами. Това сигурно става от вадене и слагане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.ph ... 0%BE%D0%BC%...http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.ph ... 0%B7%D0%B0 Една малка част от писането и ходенето по мъките с технологията помпа-дюза!Ако ти се търси още търсачката е добра.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно колата е втора употреба и преди теб доста са я човъркали. Те тия метални чопове едва ли са се развалили сами. Това сигурно става от вадене и слагане.

 

Прибрах се от командировка, колата е в движение.....

Оказа се че наистина доста е ровено и самите дюзи не са регулирани.

Майстора ми обясняваше че поради тази причина двете дюзи са изтървали.

Абе добре че можах да намеря втора ръка и за момента е наред колата. Дано да нямам проблеми от този род.

Общата сума на ремонта ми излезе 420 лева с частите.

Гадна история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.