Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свалих акумулатора-не работи дистанционното...


snaiperisto

Recommended Posts

Скоро взех колата , днес свалих акумулатора , за да проверя маслото в хидравликата...обаче след това , не бачка заключването/отключването от дистанционното на ключа.

 

Ключа ми е с два бутона , не е от тези - сгъваемите , с нова батерия , като му натискам копчетата - светка диода. Абе , след свалянето на акумулатора спря да работи ... а механично си бачка централното.

 

Да не би да трябва да се обучава ?

 

 

И втори въпрос имам : Не намерих бутончета на вратите , тези , които светкат плафоните - индикират за отворена врата? Нещо в бравите ли е ?

Питам , щото докато бачкаше централното от дистанционното на ключа , установих че при отваряне на шофъорската врата , не светят плафоните и колата се заключва , малко след като съм я отключил , съответно , не е отчела отварянето на вратата...а "това дърво съм го ял" с един Пасат и му чупих стъкло , за да го отворя...не е приятен спомена , студено беше?

 

пп С търсачката не намерих отговори.

 

ппп Намерих тема за Октавия , май разбрах какъв "филм" е това с бравата на вратата. Ама не намерих тема за Фабия , та още имам някаква надежда , че при Фабията може да е по-лесно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бравата е много голям филм- вътре са и са 3 микрети на брава.

Има алтернативи, но с преправяне.

И е важно, ако ползваш афтърмаркет, да провериш поляритета на кабелите, понеже пед@лите от ВАГ са ги сложили 'наобратно' кабелите :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ппп Намерих тема за Октавия , май разбрах какъв "филм" е това с бравата на вратата. Ама не намерих тема за Фабия , та още имам някаква надежда , че при Фабията може да е по-лесно?

 

 

Колега дай линк към темата за октавиа,че и аз имам същия проблем от скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ппп Намерих тема за Октавия , май разбрах какъв "филм" е това с бравата на вратата. Ама не намерих тема за Фабия , та още имам някаква надежда , че при Фабията може да е по-лесно?

 

 

Колега дай линк към темата за октавиа,че и аз имам същия проблем от скоро

 

 

Ето това е една от многото: viewtopic.php?f=46&t=29443

 

Ето още една : viewtopic.php?f=8&t=22608

 

 

А някой да ми каже, как да си обуча ключа , да отваря дистанционно>?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е днес пак свалях акумулатора и проблема изчезна , пак почна да си бачка дистанционното на ключа.

 

Но това вече е проблем на новия собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.