Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Електрическа схема на хидравличната помпа


тънкост

Recommended Posts

Много упорито търся електрическата схема на хидравличната помпа VWAG 6Q0 423 155AJ Koyo HPI.

Ако има някой или някакви препратки към места, където може да я има, ще съм особено признателен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Митев за бързината и отзивчивостта!

 

 

По принцип, в помпата Koyo има една електронна платка, за която питам. Там се намират датчиците на различни видове износвания и има няколко малки чипа, с които цялата схема отчита състоянието на помпата и я управлява. Включва или изключва.

 

Изгоря ми единият чип от тази електрическа схема и при всички други верни данни, електрониката отчита грешка и спира работата на помпата.

 

Работата е там, че дадох електронната платка на един познат да я прегледа, а той взе че счупи чиповете, вместо само да ги види. Сега имам платка без най-важните чипове, имам сайтове с всички видове чипове, но нямам схемата, по която да видя, кои точно чипове да поръчам и да сменя. Затова търся схемата на платката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.