Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос за турбото на Octavia 2


tuncev

Recommended Posts

колата е Octavia 2 - 1.9тди 105 коня 2006 производство .

проблема е следния при палене турбото от време на време не се включва гася паля един два пати и се включва ,днес я закачих на компютър и не можаха да ми кажат проблема след това я настъпвах на прав пат запо4на да придърпва сякаш се изключва и се включва турбото .

/чека не свети като придърпва светеше преди диагностиката/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как разбра,че при палене не се включва турбото?

Повече ми прилича на неработеща дюза.

 

П.П.Това ми излиза при първото хвърляне на боба! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е Octavia 2 - 1.9тди 105 коня 2006 производство .

проблема е следния при палене турбото от време на време не се включва гася паля един два пати и се включва ,днес я закачих на компютър и не можаха да ми кажат проблема след това я настъпвах на прав пат запо4на да придърпва сякаш се изключва и се включва турбото .

/чека не свети като придърпва светеше преди диагностиката/

 

Хора, разберете, турбото не се "включва". Това не е шалтер. Турбото си се върти през цялото време, когато двигателя работи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за въпроса

//Как разбра,че при палене не се включва турбото?//

 

като запаля колата се усеща не се форсирва както трябва не се чува свистене на турбото не надува маркуча при повторно палене всичко се оправя форсирането и турбото се чува............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи Варна ти е близо. Хич не му мисли, а отивай при bega4kata, докато още имаш турбо.

Той е способен да върне турбо и от отвъдното.

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata е твоя човек.Ще останеш много доволен.И аз съм от Шумен.

+1

Това е сервиза и аз съм от Шумен не си давай паричките на никой в този град,аз вече патих от няколко.

Даже чакам само да ми каже кога е свободен и пак съм при него s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.