Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с датчик TRW


kitov

Recommended Posts

Здравейте колеги знам, че има доста изписано относно рейките и датчиците , но имам следното питане. Колата е Фабиа 1.9TDI 2001г. В ЕТ установиха че проблема ми е в датчика TRW. Ще пробвам да си намеря втора ръка такъв , но искам да знам от кои модели(например на SDI) и до коя година фабии може да го имат този датчик? Има ли различни датчици TRW или всичи са еднакви?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги знам, че има доста изписано относно рейките и датчиците , но имам следното питане. Колата е Фабиа 1.9TDI 2001г. В ЕТ установиха че проблема ми е в датчика TRW. Ще пробвам да си намеря втора ръка такъв , но искам да знам от кои модели(например на SDI) и до коя година фабии може да го имат този датчик? Има ли различни датчици TRW или всичи са еднакви?

 

Благодаря предварително!

 

до 2003 има с такива датчици, после са други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! :)

 

Явно този датчик е слабо място в иначе страхотната Фабия.

 

Днес смених моя в Еуратек - чисто нов за 246 лв.

Странно, получих оферта за нов от 460 лв ако искам да си взема стария, а ако не го взема - 246 лв.

Естествено, възползвах се от по-евтиния вариант за мен, пък и датчика какво да го правя...

Научих и точно каква му е ролята - все ми беше малко мъгляво какво прави точно. Пък и е досадно да присветва лампата.

Но, проблема вече е решен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-9036-138453426274_thumb.jpgЗдравейте аз поръчах един датчик от ебей втора употреба но после след като свалих моя датчик се оказа че е друг модел та сега този ми остана ако на ниакой може да му свърши работа да пише има си номер на датчика.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Може ли да ми опишете къде се намира този датчик, че и при мен угасна, но нещо не съм сигурен къде да го търся - в купето, при мотора, отгоре, отдолу...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

attachicon.gifSS107486.JPGЗдравейте аз поръчах един датчик от ебей втора употреба но после след като свалих моя датчик се оказа че е друг модел та сега този ми остана ако на ниакой може да му свърши работа да пише има си номер на датчика.

Здравей стои ли ти този датчик и ако стои да ми кажеш номера му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.