Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разни линкове


high_octane

Recommended Posts

Не е на автомобилна тематика, но в линка по-долу има много готини(според мен) снимки от най-различни изоставени обекти(заводи, лаборатории, бомбоубежища, бункери и тн) в Русия. Приятно гледане, на който му е интересно...

:smt017 и в същото време :smt018

първото за сайта

второто за това, което се вижда на него

ние също сме като руснаците, но понеже мащабът е различен, при нас е по - малко гротескно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е на автомобилна тематика, но в линка по-долу има много готини(според мен) снимки от най-различни изоставени обекти(заводи, лаборатории, бомбоубежища, бункери и тн) в Русия. Приятно гледане, на който му е интересно...

:smt017 и в същото време :smt018

първото за сайта

второто за това, което се вижда на него

ние също сме като руснаците, но понеже мащабът е различен, при нас е по - малко гротескно...

 

Напълно съм съгласен, Роска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено са доста интересни разните изоставени места!

 

Сега ме подсети и за сайта със стари снимки на София:

 

http://stara-sofia.com/

 

Също така и за тази снимка от втората световна война:

 

цък

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 smile126

 

 

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се сещам къде да пусна линк за това клипче

 

 

ако пречи на някой, да го маха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dnevnik.bg/skorost/2012/02/0 ... addcomment

 

Замислих се за Форд Т. Да продадеш 16 милиона коли във време когато колата е била абсолютен лукс. На това се вика предприемач smile126 Всички останали в класацията бледнеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:92f4525ef5

 

Убиййца!!!

 

smile126

Това според мен е резултат на някакъв облог за много пари, като явно условието му е било да се движи в дясната лента, иначе ако случайно е сбъркал входа от детелината щеше поне да се движи в аварийното и при първа възможност да обърне... а за това, че никой нищо не предприема, за да го спре - no comment, всичи сме наясно в каква "държава" живеем.

 

http://www.dnevnik.bg/skorost/2012/02/01/1757463_korola_ford_f_i_golf_sa_nai-prodavanite_modeli_na/?p=0#addcomment

 

Замислих се за Форд Т. Да продадеш 16 милиона коли във време когато колата е била абсолютен лукс. На това се вика предприемач smile126 Всички останали в класацията бледнеят.

Форд е велик именно затова, че е превърнал автомобила от лукс в средство за придвижване... жалко, че напоследък името на марката е толкова дискредитирано от качеството на продукцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или 101 годишна бабка зад волана на 81 годишен Packard! smile126 Евала на такива хора! :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрава изглежда колата в началото, но са отворени всички еърбеци... Как така се случва? Баси - вместо да ми я подарят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко, що не пишеш, че такива страхотии ще покажат по тАлАвизора като цъкна на линка, бре? Scared.gif smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрава изглежда колата в началото, но са отворени всички еърбеци... Как така се случва? Баси - вместо да ми я подарят...

Доколкото може да се преведе описанието на клипа с гугъл преводач, това е някакъв тест на пожарникарите.Само дето не разбрах каква е идеята да унищожат няколко (в дясно имат още клипчета...) чисто нови Шкоди?Може би после ги запалват и симулират катастрофа?На заден фон се виждат други изгорели коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, от стрес забравих да туря червената точка :roll:

Може да ги мачкат и после да ги разрязват по-скоро, ако наистина става дума за тестове на пожарникари. Баси... Но продължава да ми е чудно, защо завесите бяха отворени, а колата изглеждаше без драскотина? Само капачката на резервоара я няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.