Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с турбото !


Martin

Recommended Posts

Здравейте колеги. Купих си Скода Роомстер през пролетта на 2008 година. И чак сега колата се счупи. Можете ли да ми помогнете или поне да ме посаветвате. Имам проблем с турбото. По-точно изгнил ми е някакъв клапън на турбото и в момента турбото ми работи постоянно и вкарва въздух. Заведох я на майстор и той ми каза, че може да ми го завари но ми препоръча да си купя нов който е 3,500лв. Каза че също може да се намери от някоиа друга кола. Искам да ви питам някои имал ли е такъв проблем? (Ако може да се каже порблем, защото в момента ми падна разхода на горибво драстично :) но пък ниама мощност.) И някои знае ли откаде мога да го взема по-евтино или пук ако някой продава нека каже някаква цена? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не става така! Първо не си посочил какъв ти е двигателя и второ от къде си!

Но според проблема, който посочваш вероятно си с 1.9 ТДИ 105 с турбо ККК. Вместо за 3500, за 280 лв. ще отстраним проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.