Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Ретро парад Стара Загора 2012

skodko

Recommended Posts

И този парад беше супер, и си изкарах супер следобед в компанията на приятели. Честито на Пламен и Митко за наградите! Ще взема май да се преместя в Стара Загора, вижте какви услуги предлагат заведенията smile092 :

P1040990.jpg

Ето малко снимки и клипове, останалите са в албума:

P1040913.jpg

P1040915.jpg

P1040954.jpg

P1040955.jpg

P1040956.jpg

P1040957.jpg

P1040958.jpg

P1040959.jpg

P1040964.jpg

P1040965.jpg

P1040968.jpg

P1040966.jpg

P1040969.jpg

P1040970.jpg

P1040971.jpg

P1040972.jpg

http://skodko.snimka.bg/automobiles/ret ... 012.705554

http://www.youtube.com/watch?v=QZ9Zt1rZ ... ature=plcp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно си изкарахме! Среща с приятели, мнооого добри автомобили, усмихнати хора, любезни домакини/lent, skodera/

Шкодите пак са на линия! s_flag

На наградените, Честито! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да не пропусна да благодаря на Яската и Иво за инструмента за отключване на вратата :D , че пред Технополис си залкючих ключовете в колата :mrgreen: . Благодаря, че и момента тъгнаха да помагат на един закъсал приятел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да не пропусна да благодаря на Яската и Иво за инструмента за отключване на вратата :D , че пред Технополис си залкючих ключовете в колата :mrgreen: . Благодаря, че и момента тъгнаха да помагат на един закъсал приятел.

Да, бе....И аз се заключих на сред парада. :mrgreen:

И Шкодаджиите, като наизвадиха едни телове, всякакви. :lol:

Благодаря на баща ти за отключването. Вече има сериозен тренинг човека :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас, аз не успях да присъствам, да се надявам че догодина ще дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, най накрая и аз се прибрах благополучно . В 18 ч Елишка заспа в гаража уморена от дългия път. Пътя в обратна посока към дома го взех за 6 часа, защото жената се сети ,че трябва да яде биволско мляко на Предела и еклерова торта с ягоди в Търново. Но на навигатор не се отказва. А нези 450 км до Стара Загора и обратно си струваха само заради това:

post-2096-13845342122_thumb.jpg

и заради това:

post-2096-138453421328_thumb.jpg

А Елишка си имаше и немско другарче :mrgreen:

post-2096-138453421336_thumb.jpg

Един прекрасен нашенец:

post-2096-138453421349_thumb.jpg

А тук е между двама хамерикарци:

post-2096-138453421353_thumb.jpg

И аз искам да благодаря на Заралии за топлото посрещане. За Пловдивската група мога да кажа ...... smile126 smile126 Велики сте ! Бях свидетел на заключване на ключове в кола и изваждането им за отрицателно време. Хора, не ми казвайте ,че не сте били автоджамбази в миналите си животи. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще пусна малко снимки - http://krankenstein.snimka.bg/automobil ... 705915.all

Доста се колебах дали да тръгна главно по финансови причини, а имах и доста друга работа за отмятане през уикенда... но не съжалявам, получи се чудесно закриване на ретро сезона с много приятно време и добро настроение в готина компания! Като цяло Шкода-групичката отново бяхме най-силните и многобройни smile152 Благодаря и на организаторите за наградата - вероятно председателят Тончо Желязков е малко пристрастен към жълти спортни автомобили /вижте само неговия прекрасен Опел ГТ/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.