Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Подарък за фенове на класическите Лада модели.

bungee

Recommended Posts

Колеги, ако някой го интересува - за Лада-класика (2101-2107) подарявам комплект за електронно запалване от Самара. В София, жк Толстой, при интерес - лично съобщение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си темата в лада форума и е почти сигурно,че ще се отървеш бързо от запалването :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, без съмнение, нашият народ деградира прогресивно, но явно нещата се влошават все повече - както ме посъветва колегата, пуснах тема за въпросните части във форума Лада - след около половин час нещото, което е там модератор или не знам, я беше изтрило, защото не отговаряла на някакви правила...

П.С. Закривайте темата и тук, че не знам вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ние не сме Лада форум и нещото тук, :mrgreen: в мое лице и като модератор, :mrgreen: не вижда защо темата Ви трябва да се изтрива, особено след като не продавате, а подарявате. Ама че работа, след като и подаръците вече са обвързани с правила - smile049 . Е, ако дадете снимка на подаръка и все пак посочите някакви координати за връзка с Вас, няма да Ви се разсърдя, но и без тях темата е ОК за тукашните правила. :mrgreen:

Леко промених заглавието на темата Ви.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, без съмнение, нашият народ деградира прогресивно, но явно нещата се влошават все повече - както ме посъветва колегата, пуснах тема за въпросните части във форума Лада - след около половин час нещото, което е там модератор или не знам, я беше изтрило, защото не отговаряла на някакви правила...

П.С. Закривайте темата и тук, че не знам вече...

Ще си позволя да пиша и аз защото като бивш собственик на ЛАДА естествено БЯХ и член на въпросният клуб и форум. От близо година вече не съм именно заради въпросната деградация която е факт във форума Лада. Отношението към колегата не е прецедент, просто там има няколко модератори които са и собственици целящи явно да изгонят всички останали за да могат да си пишат сами на спокойствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за нормалното, адекватно отношение по въпроса! Прилагам снимка - делко, кабели, комутатор, бобина и други джунджурии, релета някакви, които са ми изостанали :)

post-11448-138453420841_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.