Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно Мега каско в Интерамерикан.


dentist

Recommended Posts

Привет момчета!Оказва се днес,в края на работния ден,че някой *** ми е одраскал колата и то доволно-ръба на калника(заден ляв) и бронята са надрани доволно,дори и ламарината е леко огъната.В общи линии ми идва да убия някой smile096.

Има ли някой запознат с доверения сервиз на Интерамерикан-Пловдив?Питам,понеже още изплащам част от колата и Аутотехника ООД и Интерамерикан се били разбрали само в доверени сервизи да се оправя щетата,а хич не ми се иска да ми осере колата някой пишман майстор.Ех голям късмет изкарах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ер Ем Трейд Ад(преписвам от визитката) smile048.Auto1.bg Пловдив бул. Пещерско шосе след светофара за Прослав.Интересно ми е защо пък точно там ме пращат,като доверените сервизи са повече от 1...?Оказва се че там където искам аз да я закарам отново работи човека с Интерамерикан.Утре ще ходя на оглед и ще им задам този въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илинакар се води също.Имат сервиз в Пловдив и Пазарджик.В сряда я оставих-уж добре работели.Стискайте палци :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел беше карал при тях едно ауди и остана доволен, ама знае ли се....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в случая нямам избор-ако избера да ми изплатят по експертна оценка няма да ми изплатят колкото трябва.Ще постна снимки като я взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Читав е определено-оставих колата в сряда и ми се обадиха след 3 дни.Като си я взимах приближавайки се към нея чак се чудех дали от тази страна беше закачена :roll: .Много съм доволен все така да работят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.