Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Октавия, моля за Вашите съвети.


bibicom

Recommended Posts

здравей колега,аз си купих миналата година октавия 1 също 1999 година но моята е 2000 бензин и съм много доволен,окачването е много здраво,не гният,недостатък е това че возят по твърдо но като цяло са здрави коли,а относно този двигател 1.6 на който си се спрял нямам наблюдения...успех smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се заглеждам в детайли, цената ми се вижда височка. Това е кола навършила 13 години, не много търсен двигател, без кой знае какви екстри, старото табло. Трябва да е в перфектно техническо състояние и без никакви забележки по външния вид за тия пари, иначе не си заслужава.

 

Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари и ако смяташ да я газифицираш става.

внимавай със скоростната кутия -проблемни са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не на последно място не забравяй да изпробваш прилежно дали работят всички ел. стъкла, брави, централно, че си се развалят и доста пари струват (трудно се намират читави втора употреба). Вече има няколко случаи на колеги от форума (според техните коментари) с неработещо някое от ел. стъклата (най-често задно - при отваряне за ремонт се оказва подпряно с дърво стъклото и липса на ел. моторче и модул за управление). Предполагам продавача е заявил нещо от сорта "Ей сега спря да работи - не е нещо сериозно" - а всъщност си е проблем. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! От две години и половина имам същата 1,6 само, че комби и до сега съм и навъртял 65 хил. от които 50 хил. с газов инжкцион и съм много доволен. Проблемни са наистина задните стъкла (моите и двете не работят поради проблеми с жилата), и арматурното табло (познатия проблем с пропадането на стрелките но той е лесно решим). Разхода е приличен и возията добра. Задницата е малко нестъбилна на заснежен и хлъзгав път но се свиква. Само за сравнение за цената преди 2,5 години я взех за 3500 лв. но трябваше да се сменят сегменти. За тези пари които искат, колата трябва да е перфектна... но за мен е добър избор (ако искаш да караш на газ:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.