Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем при Фабия 2


dimonio

Recommended Posts

Здравейте,Колеги отново имам нужда от помощ и съвет,наскоро се появи много странен проблем при Фабия 2 ...1.4мпи,който ту го има ту изчезва,та става дума че оборотомера понякога започва да накъсва ,стрелката не се движи гладко,а прекъсва ми засича,после пак се оправя,забелязах че започна да го прави след като ми8 включиха компютър за да занулят сервизният интервал след смяна на маслото,не знам дали има нещо общо с това или си въобразявам....Моля някой колега ако има идея да пише.......Благодаря ви предварително....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиди там където са нулирали инт. като предварително им обясниш кое, как и къде е станало и после ако преценят да си пуснат диагностика и да открият проблема ако не е механичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Механичен какво имаш в пред вид,нали оборотомера се управлява от електроника,или може и да е проблем в стрелката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам. Скоро една 4 голф някой се беше правил на майстор и пипал таблото и стрелката на скоростомера не отчиташе а при закачане с ваг нямаше никакви грешки и си отчиташе скороста на съответния канал и т н . При теб майстор да погледне и пипне щом казваш че е станало след като са пипали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.