Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda Octavia - Navigation system CRUISE - въпрос!


_Ghost

Recommended Posts

Здравейте,

 

Предстои ми покупка на шкода октавия 1.9тди, 2008, внос от германия. В опциите на колата е зададена навигационна система тип Cruise, която ми е неизвестна, но информация в интернет все пак има. В прикачен файл може да се види за какво иде реч.

 

Ще съм благодарен на всеки, който може да ми даде повече информация за въпросния джи пи ес: може ли да се ползва в България - тоест има ли карта на страната (тъй като новите модели на шкода са с друга система и там разбрах, че може). Всяка допълнителна информация е добре дошла.

 

Благодаря предварително.

post-11934-138453419559_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш си екстра, която няма да ползваш. Гледай го по тоя начин, т.е. все едно я няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая система е изключително бавна - както и повечето стандартни такива на ВАГ гроуп.

А карта може би ще може да се сложи - но това "удоволствие" ще ти излезе скъпичко - към 300-400 лв. И повече има смисъл да си вземеш един Гармин или Навигон - които са с пълен комплект карти за България и повечето европейски страни, бързи са - и цената им е от порядъка на 400-500 лв. Тоест, само със 100 лв повече. И единственият им кусур е тоя, че са с по-малък екран. Макар че Навигони има и с големи екрани....

Нищо де - вградения екран ще го ползваш за друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Стиви ти какво знаеш за тази система? Как ще и сложиш карта?

 

И понеже не ми си пишат дъъъълги постове, тази навигация няма памет, работи със CD за всяка държава, екранът е монохром, съответно и карта не може да изчертае на екрана и т.н. Ако искаш навигация, разрови из форума и сложи някое китайче с цветен дисплей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммдаа, мерси за съдействието. Той този гпс определено е доста архаичен, и да, работи само с диск...явно ще се инвестира в преносима джаджа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.