Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия II демонтиране на кори


митето

Recommended Posts

Привет колеги

Решил съм да си оправя озвучаването на каляската,но някой може ли да сподели как се демонтират корите на вратите?

Едно време на голфа беше лесно smile049

Тук не смея да пипна без да видя поне схема

Колата е с предни ел стъкла

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги

Решил съм да си оправя озвучаването на каляската,но някой може ли да сподели как се демонтират корите на вратите?

Едно време на голфа беше лесно smile049

Тук не смея да пипна без да видя поне схема

Колата е с предни ел стъкла

Мерси

На щипки и винтове се държат корите.

Има два винта в дръжките.За да стигнеш до тях трябва да издърпаш с повечко сила пластмасата най-отгоре на дръжките.Има ако не се бъркам и един винт най-долу на корите.За щипките си има специални инструменти - приличат на пачи крак, но са по-тънки.Ако се пробваш да ги изскубеш, най-вероятно ще ги счупиш.Аз счупих няколко първия път и се наложи да взимам нови от магазина за части на Симеоновско шосе.С фенерче можеш да провериш къде са щипките.Също така трябва да се откачи много внимателно и жилото за дръжките на вратите.Врътките за стъклата на задните врати са най-лесното нещо за махане - пръстена отдолу се избутва настрани.Също така може да ти потрябват и фланци за да монтираш говорителите.Ще ти трябват и конекторчета (не знам как се казват точно) за буксата към радиото - провери първо, но аз лично нямах за задните говорители (заводски нямах говорители отзад.).

Вечерта мога да ти пратя от ЕТКА снимки, но в момента нямам време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно заради щипките моля за схемичка.Нагледно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щипките ги няма показани в ЕТКА или поне не всички.Аз лично минавах с едно картонче и фенерче и ги откривах.

 

Задни

 

Предни

 

дръжки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щипките ги няма показани в ЕТКА.Аз лично минавах с едно картонче и фенерче и ги откривах.

 

Задни

 

Предни

 

дръжки

 

Хм прилича много на фабия 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият път счупих две щипки - оттогава ги свалям корите със затворени очи !!!

Дедко,ще ти се обаждам на пролет!

Не че в гаража не можем да свършим работа,ама зимата ставам като мечките smile048

Напролет,ще подготвя и машинката за полирането.Предполгам,събота си готов за биричка с кебапчета,паржоли,кифтета smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.