Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за навигация


jorko88

Recommended Posts

Значи първо здравейте фенове на тези прекрасни автомобили.Днес отивам да паля сутринта колата,завъртях малко и акумулатора умря,както и да е тва го оправихме другото което е до сега не ми се беше случвало,пуснах навигацията и ми поиска код,ама аз като не разбирам немски и щраках наред и сега не иска да ми даде да напиша код,после се поразрових в книжките за колата и на една от тях(за навигацията)на последната страница пишеше сериен номер 0184.Това ли трябва да се въвежда или нещо друго,и другия ми въпрос е откачах пак акумулатора и не иска да ми даде да въведа кода,как да се справя с проблема,трябва да ходя в Еура тек или ??? Прикачвам и снимка да видите за какво става ?Колата е Суперб 2.5тди 2006г smile159

post-11929-138453419499_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Роомстер се оправя по следния начин (стига плеъра да ти е оригиналният):

След като закачиш акумулатора първо даваш на контакт и после включваш плеъра.Така колата автоматично си му задава този код.Може да пробваш на ново да изключиш за малко акумулатора и да пробваш тази гимнастика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.