Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Календар 2013 - мнения, идеи, съображения


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Попринцип съм "за" да има жени на календара, но жените са безразлични към шкодите и трудно е да ги накараш да застанат като хората пред една Шкода. Изисква се премерено количество алкохол + да я хванеш в някакво рядко добро настроение. А обикновено когато жена е в рядко добро настроение, то не трае достатъчно дълго да се облече и да излезете извън града за снимка, дори и когато карате по новите магистрали на Бойко за 140км/ч.

На теория мога да снимам бившата с ударената GL ка, по такъв начин, че да се получи зверски уникално фото. На практика това никога няма да стане.

 

аз обаче мога да намеря такива жени...примерно таз показана на снимките е наша фенка и кара шкода s_flag и говорих с нея :smt004 Навита е без проблеми на всякви луди идеи може да отдели и време думите и бяха стига да я харесаме и да е не е пошло...Навита е да направи фотосесия на която кола искаме smile035 Прави го за шоуто smile035

Още две също готини мадами имам в резерв :smt004

Ако ще даваме календар на фенки може и мъже да сложим...Там разполагам с двама близнаци културисти отделно имам и колеги от залата дет също ще станат (нацепени и с плочки)...тъй че хора има...

post-7929-138453420847_thumb.jpg

post-7929-138453420853_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    7

  • gogata

    6

  • maxrpm

    6

  • beer_champion

    5

Най-много писали в темата

ам разполагам с двама близнаци културисти отделно имам и колеги от залата дет също ще станат (нацепени и с плочки)...тъй че хора има...

 

Вещичке, за твоята кола ще да са тези левенти! smile091 smile091 smile091

 

 

Сега сериозно - жените и тн се отхвърлиха вече като идея(слава богу). Не виждам защо се дъвче темата все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moже да се направи една снимка как пичовете са подхванали вещицата и искат да я качат на тавана на Шкодата, а тя примерно да извади някаква странна физиономия, все едно скача с бънджи...

 

Може да се сложи на 120 ката фолио за печене на пиле, и за снимката да я снимаме как, с бояджииската маска с 2 та филтъра, пръска боя. После махаме фолиото и всичко е ок.

 

Пък тая дребничката сладуранка, ще и дадем един акумулатор 44ка, че е дребничка, ще я снимаме как го носи към на гената фаворита, а с пръст секара на генчо и Владо, че са го изтощили, а те ще гледат в земята, все едно са засрамени! А на гайката на дънките и, ще закачим ключ 10/13 звездогаечни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са хубави снимките.

п.п.само на Маджо загрозява много-да я изтриете на фотошопа smile091 smile091

smile159

Сами, тая май е на Печатара бе, много е висока. :lol:

 

Ето и нещо от мен:

post-4130-138453421153_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453421174_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453421177_thumb.jpg.jpg]post-4130-13845342118_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453421183_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453421186_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, тая май е на Печатара бе, много е висока. :lol:

 

Висока е, спор няма, само дето откривам някои разлики с моята... smile049

 

Иначе предлагам това фото:post-7032-138453421209_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам разполагам с двама близнаци културисти отделно имам и колеги от залата дет също ще станат (нацепени и с плочки)...тъй че хора има...

Вещичке, за твоята кола ще да са тези левенти!

 

Искам снимка на тия "нацепените с плочките" с днешен вестник. После ще реша дали да приема предложението на Сашко, което вече гордо стои в подписа ми.

smile091

 

п.с. Саше, като казах, че искам да се включа за календара нямах предвид мен, а колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от сега усещам как календара поема в интересна посока, жени, гаечни ключове, културисти. това е сценарий за интересна видео продукция

 

 

иначе това са моите предложения:

http://thunderbolt.snimka.bg/automobile ... 679921.all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снимки нямам, но искам 2 броя. Как да стане предварителното плащане? Може да дам парите на срещата във Вонеща вода ако не е проблем до тогава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, сега сериозно: Краен срок за снимките е 10.11.2012 г., а някаква резолюция подходяща за печат? Питам, защото е тъпо някой да се мъчи с композиция и др. "арт" изгъзици и накрая да се окаже, че няма да се получи добра снимка за печат.

 

На Борето в снимките много ми хареса ето тази, но тя е вертикална. Такива снимки ще могат ли да влязат в бъдещия календар?

 

027356867-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с bega4kata, че не е добре да се повтарят колите от миналогодишния календар, за да не омръзват на колегите. В тази връзка ще предложа следващия календар да има вече 12 вместо 6 страници, дори това да е за сметка на размера им - да гледаш 2 месеца подред една и съща снимка колкото и хубава да е, дори на собствената си кола /а може би именно на нея/ омръзва доста според мен. Освен това големият формат А2 както предимства си има и някои недостатъци - нагъва се странично от собствената тежест като виси дълго на стената, особено ако е подвързан със спирала, а не с метална лайсна. Знам, че миналата година имаше липса на достатъчно снимков материал с подходящо качество за да се напълнят 12 страници, затова въпреки повторението ще предложа няколко актуални снимки на моята правени от професионалист, които съм пускал в друга тема, но тук вече някои са с ретуширан фон.

 

п.п. с разрешение от шефа ми скоро мога да предложа и снимки на една много интересна и уникална Бг Шкода, чиито собственик не е регнат във форума понеже е малко скаран с нета, но присъствието на нейна снимка в календара би било чест според мен.

post-24-138453421692_thumb.jpg

post-24-138453421695_thumb.jpg

post-24-138453421697_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, миналогодишния, т.е. издание 2012, календар имаше описания от теб проблем с нагъването отстрани. Причината беше отново последния срок и отново недостиг на средства. Но издание 2011, пак в същия формат, нямаше този проблем заради по-подходящата хартия. В гаража ми виси един от 2011 и не е мръднал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Кранк....хитрец си ти!

 

Направи малко нови снимки де. Тез са същите от "миналата" година, само си затрил снимката която бе сложена на календара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са същите Ися, онези миналогодишните бяха от ретро рали Родопи 2011, а тези са от рали Петрич 2012 /виж стикерите на вратите/, демек фона е от Пирин и Рила, на връщане минахме през Боровец. Направи ги мой приятел, работил като оператор в БТВ, който взех за навигатор на ралито. Аз по принцип обичам да карам главно по планински ралита и повечето ми снимки са оттам, затова си приличат. На bega4kata примерно как разпознаваш кои са нови и кои стари, като са снимани все около морето, пък и стикери от ралита няма?

Както споменах сега очаквам разрешение да предложа едни много по-интересни снимки, където моята Паненка е в компанията на една уникална машина... обаче снимките предстои да излязат в сп. Автокласика, та ще говоря с шефа да пуснем една избрана и в нашия календар, евентуално с някакъв малък воден знак в ъгъла. Ето един жокер за какво става въпрос ;)

post-24-138453421943_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре Макс, знам че ако имаше вот нямаше да гласуваш за снимка с общо 8 халогена на 2 шкоди... ама к'во да пра'иш, така са ги измислили едно време тъпите чехи, 'щото са им трябвали за да спечелят нощните етапи на рали Монте Карло примерно smile049 В крайна сметка Юли ще решава, може и на него да не му допаднат, пък и собственика не е регнат във форума...

п.п. не знам какво му е по-смешното на дъртия Икарус от дърти часовници Радиосинхрон примерно, ама за да не цапаме темата, та ще ми обясниш като се видим да се посмеем заедно :)

п.п. 2 не знам защо тази тема е в общия раздел, ако може някой от колегите със съответните права да я премести в правилния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не се скатавай, ами пусни снимка като ХОРАТА, а не инкогнито....

 

Ти ако мислиш, че Автокласика има сто хиляден тираж...... Никой няма да каже нищо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка ще предложа следващия календар да има вече 12 вместо 6 страници, дори това да е за сметка на размера им - да гледаш 2 месеца подред една и съща снимка колкото и хубава да е, дори на собствената си кола /а може би именно на нея/ омръзва доста според мен.

 

Какъвто и да е календара ще си го купя и ще си го гледам цяла година, но напълно споделям мнението на Кранк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Позволете ми да предложа и няколко мои снимки за календар 2013.

Разбира се бих предоставил и всяка снимка, която някой си е харесал от правените от мен.

post-6048-138453428924_thumb.jpg

post-6048-138453429159_thumb.jpg

post-6048-138453429165_thumb.jpg

post-6048-138453429168_thumb.jpg

post-6048-13845342917_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И имайте ни предвид - за повече календари!

И съответно, казвайте къде да пращаме парите!

Пък за снимките - аз поне досега една лоша не видях! smile049 :smt017

Особено на по-старите Шкоди!

С тия фарове отпред са много ралийни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес с Явката пощракахме малко smile001

 

5531621m.jpg

 

и цветно

 

5531685r.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, снимката е готина като композиция, ама на 15" джанта какво да й гледаме? Да не се обидиш сега? smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма от какво да се засягам :)

Но по тази логика,какво му избираме на календара? Все шкоди smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.