Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Календар 2013 - мнения, идеи, съображения


SKODA 105 RS

Recommended Posts

За мен няма значение дизайна, само да не е с хартия като миналогодишната. Аз си запазвам една бройка от сега. Ето и няколко предложения от мен, снимките са от събор 2011.

 

023552936-big.jpg

 

IMG_2007.jpg

 

IMG_2030.jpg

 

Тези снимки на Бобеца също са адски добри според мен.

 

027356714-big.jpg

 

027356669-big.jpg

 

На тази фонът й е малко неподходящ, но мен ме радва:

 

P1040825_zps9f9d598f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    7

  • gogata

    6

  • maxrpm

    6

  • beer_champion

    5

Най-много писали в темата

Супер, продължавайте с фотосите. Ще има отделна тема за заявки, така че не ги пускайте тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, в комплект с Мони (BlackSpot) и Бобеца бихме се кандидатирали с някоя от тези снимки (ако, разбира се, и те нямат нищо против):post-7136-138453419342_thumb.jpg post-7136-138453419459_thumb.jpg

 

За оригинална резолюция и високо качество - към Бобеца. Впрочем и Тъндърболта на Междене прави много снимки, включително и на тия трите коли в комплект. За мен е без значение коя точно снимка, но заявявам желание за участие в календара, в случай, че има възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да е зле и някоя 100-ка да се появи на снимките - имам впредвид синята на колегата 1000МВ. Поне аз не знам да има по-свежа във форума.

Иначе съм с две ръце за снимките на joro120L и iavkata - контрастът в поколенията е страхотен =D>

Има ли къде в нета да видя как изглежда тазгодишния календар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да е зле и някоя 100-ка да се появи на снимките - имам впредвид синята на колегата 1000МВ. Поне аз не знам да има по-свежа във форума

.....Има ли къде в нета да видя как изглежда тазгодишния календар?

Поне толкова свежа е. На Анастас МВ-то.

На Явката втората снимка е уникална! :smt017 Моят фаворит за месец Май :mrgreen:

 

моля

.................................................................................................

 

Kalendar_2012_preview.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Явката втората снимка е уникална! :smt017 Моят фаворит за месец Май :mrgreen:

 

:smt017 Супер е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Явката втората снимка е уникална! :smt017 Моят фаворит за месец Май :mrgreen:

А, тамън и за рождения ми месец smile001 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, тамън и за рождения ми месец smile001 smile027

Ами :-k ....да си поръчам и аз една за Април? smile027 ;)

Сега сериозно. Гласувам за тази снимка, независимо какви ще се появят в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, разбира се че нямам нищо против. Снимката е уникална, благодарности на Бобеца за което smile126 , a Борето също направи страшни снимки на пистата. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борето също направи страшни снимки на пистата. smile159

 

Вярно си е. :smt017 В тоя ред на мисли, Боре, ако/като ти се занимава може да изровиш някоя снимка и на мойта талига от твоите архиви от Соколския. smile001 Пък бирата ще е от мене. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 В тоя ред на мисли, Боре, ако/като ти се занимава може да изровиш някоя снимка и на мойта талига от твоите архиви от Соколския.

Гога, твоите снимки са си достойни за календара.

 

Относно другите мой снимки които сте предложили - не мисля, че са много подходящи за календар.Някак си не са достатъчно интересни, а пък едната (на бялата 130 или рапид или както там се води) мисля, че дори беше или размазана или не беше много добре фокуса.

Принципно имах една идея за снимка на Октавията на Младен, но нито съм говорил с него, нито имам в момента как да я осъществя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно другите мой снимки които сте предложили - не мисля, че са много подходящи за календар.Някак си не са достатъчно интересни

Защо бе, Бобка, тая дето съм я предложил аз какво й е? Виж, че и Чавдар, и Жоро, и Bojanov я харесаха, Мони също...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно другите мой снимки които сте предложили - не мисля, че са много подходящи за календар.Някак си не са достатъчно интересни

Защо бе, Бобка, тая дето съм я предложил аз какво й е? Виж, че и Чавдар, и Жоро, и Bojanov я харесаха, Мони също...

Ако този който реши да прави календара иска, ще му я предоставя в пълен размер, няма проблем.Въпроса е, че някак си не ми се връзва като за календар.

Аз засега мисля нещо за корица пак по-интересно, но нищо не ми хрумва засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще си заявяваме коя снимка за кой месец да е - аз пък искам 120-ката на Жоро да е за Юни :lol:

Мерси за демото на календара Жорка smile159

М/у другото след като календара е с по два месеца на лист, няма ли да е добре да има и по две снимки - по една от старата и от новата школи? (което автоматично изключва "ръждилниците" и "зидариите" като моята и на Гената smile001 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, стига спам! Който има снимки да публикува. Който няма да си трае. Гласувания няма да има. Играхме го това - не работи.

 

Накратко - ще съм ви благодарен, ако не ми/ни създавате работа да трием по темата smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Вещицата може да се нагримира, да се качи в колата и да покаже един среден...

 

Саше, кога го реши това за smile045 Шегата на страна, иска ми се да участвам и аз с нещо повече за календара, но не съм сигурна до колко това ще е възможно предвид незадоволителните резултати след пластичната операция на моята баба. Но съм говорила с един приятел, който е магьосник и може да вземе и да я направи прилична като за снимка. Но трябва да му досаждам много, за да се стигне до хубави снимки. За сега всичко е на етап "идея". В тази връзка и аз да попитам до кога е срока за снимките, за да зная дали да го юркам? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мише, ще пусна тема в Календари за заявки. След изтичането на определена дата ще знам примерната бройка, ще пусна и цена. Тогава, който иска може да си предплати. Това доста би разтоварило финансовата страна по изработката...
Идеята е не да разтовари доста, а макс. близо до 100% да разтовари. Т.е. който не е предплатил значи няма интерес към притежание на календар 2013. Поне до сега практиката това показва. Всички силни на обещания а иначе на принципа на бившия ми кум - "Обещай за да се отървеш!" Не споделям това виждане!!! Предложението ми е: "Искам N бр. календари. Ето авансово ХХХ лв." Така нещата ще са ясни и няма да има финансови натоварвания в/у няколко човека, които в крайна сметка с нищо на никого не са длъжни.

 

images?q=tbn:ANd9GcQHE6nbA4kqVI41PzsWHuxZdvDvP3uBPOk9opCJIbE9zUwagA_M - Сами снимал си жена ти до КАКВА КОЛА ТОЧНО, че недовиждам?? 2_541_551_49.0827368001349344224.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не казва какъв е крайния срок.

Да знаем, че да се понапудрим и нагримираме за снимка, да не изпуснем момента. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, пускам тогава срок до 10.11.2012. Така всички ще имат време за гримиране, пудрене и маникюр smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм ок за идеята да се предплатят календарите! :) И понеже не помня миналата година как беше но ще е много яко тази година просто всеки, който има желание да пусне снимки до Юли и той да не показва до края кои точно са колите, които ще бъдат сложени в календара за да ни е по вълнуващо да го чакаме пустият му календар!!!

 

smile004

 

smile159

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата, както и по-миналата година отправях молба към всеки, който предполагах, че разполага с добра снимка, да ми я прати. За сега само един колега не реагира, дори не ми отговори, за което съм благодарен на всички отзовали се. Мисля и тази година да е така, като тази тема с публикувани снимки много ще ме улесни, защото няма да се налага да ровя във фото темата и да издирвам собсвеника на всяко харесано фото и да питам за размера на файла.

 

Идеята да не се оповестява предварителния проект не е лоша. Таман всеки ще си спретне една малка, но надявам се приятна изненада към края на годината.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.