Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Календар 2013 - мнения, идеи, съображения


SKODA 105 RS

Recommended Posts

  • Отговори 79
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    7

  • gogata

    6

  • maxrpm

    6

  • beer_champion

    5

Най-много писали в темата

Да, ще има Календар 2013. Като се надявам да се съберат достатъчен брой желаещи, за да можем да си позволим по-дебел картон, като този от издание 2011. Всъщност и да не се съберат толкова хора, съм склонен аз да поема разликата. Защото не съм доволен от по-тънкия вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Юли аз лично бих те помолил да направите предварителна калкулация колко ще струва календарът и да го обявите. Аз лично този път ще си предплатя едната бройка. А вярвам, че и повечето сериозни колеги ще постъпят по същия начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път и аз ще кандидатсвам за календара! Ако не стигнат снимките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със снимка няма да участвам - все пак няма да правим каталог на "Надин", нали? smile091 Обаче отсега искам 2 броя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам ей такъв календар, разчупен, арт, като го погледна и да ме кефи http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 4&t=280469 Не е като да нямаме коли, добри колкото тези. Може да са по - бавни, но какво от това. Не искам коли манекени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важното е че в нашия форум няма такива келеши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам ей такъв календар, разчупен, арт, като го погледна и да ме кефи http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 4&t=280469 Не е като да нямаме коли, добри колкото тези. Може да са по - бавни, но какво от това. Не искам коли манекени.

 

Макс, този календар е с крадени снимки! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ти искаш, ама едва ли някой ще седне да се занимава с платени манекени (предполагам си обърнал внимание на това в описанието му). Всъщност, ако концепцията е да има жени в изданието, имаме си доистатъчно красиви форумни половинки. Отделно, пишеш, че те кефи, ама явно не си обърнал внимание, че повечето им снимки са безобразно композирани и изрязани. А ако Пепи е прав за крадения материал, още по-зле...

 

Мише, ще пусна тема в Календари за заявки. След изтичането на определена дата ще знам примерната бройка, ще пусна и цена. Тогава, който иска може да си предплати. Това доста би разтоварило финансовата страна по изработката. Благодаря ти за идеята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, хубаво е Март месец да гледам яка мацка. По - скоро идеята ми е да има хора на снимките. Примерно аз и галиарда да изкочим от прозорците, като на бала, и да сложим по едно кенче на тавана. Или примерно да се изтипоса бегачката как се е нагъзил пред някоя фабия, да и прави дебитомера. Вещицата може да се нагримира, да се качи в колата и да покаже един среден. Това ще е яко. Гогата може да се снима на някое езеро как мята въдица подпрян на румстера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, хубаво е Март месец да гледам яка мацка. По - скоро идеята ми е да има хора на снимките. Примерно аз и галиарда да изкочим от прозорците, като на бала, и да сложим по едно кенче на тавана. Или примерно да се изтипоса бегачката как се е нагъзил пред някоя фабия, да и прави дебитомера. Вещицата може да се нагримира, да се качи в колата и да покаже един среден. Това ще е яко. Гогата може да се снима на някое езеро как мята въдица подпрян на румстера...

 

А пък аз как разсичам габровска фелиция-пикап с манарата. smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше много ти работи фантазията.Няма да е особено приятна гледка аз нагъзен или Гогата с корема да лови риба да го гледаме на календара ;)

Гога да не се обидиш сега smile027

По добре жена ми да е на снимката не аз за календар.Ето нещо подобно но колата е не е Шкода.

post-2454-138453419269_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак трябва да е нещо красиво за календар.Не се натискам изобщо ПАК мойта кола да е в календара-сигурно е омръзнала на всички вече,но нещо подобно като композиция трябва да е за календар.

post-2454-138453419273_thumb.jpg

post-2454-138453419277_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше много ти работи фантазията.Няма да е особено приятна гледка аз нагъзен или Гогата с корема да лови риба да го гледаме на календара ;) .

 

smile091 Направо си ми прочел мислите, Сами! Разсмя ме искрено, мерси за което! smile027 Съгласен съм, че на календара трябва да има нещо красиво, като снимките които си пуснал във втория пост. Ще взема и аз тая година да предложа някоя снимка, без кореми на нея, спокойно! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип съм "за" да има жени на календара, но жените са безразлични към шкодите и трудно е да ги накараш да застанат като хората пред една Шкода. Изисква се премерено количество алкохол + да я хванеш в някакво рядко добро настроение. А обикновено когато жена е в рядко добро настроение, то не трае достатъчно дълго да се облече и да излезете извън града за снимка, дори и когато карате по новите магистрали на Бойко за 140км/ч.

На теория мога да снимам бившата с ударената GL ка, по такъв начин, че да се получи зверски уникално фото. На практика това никога няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип съм "за" да има жени на календара, но жените са безразлични към шкодите и трудно е да ги накараш да застанат като хората пред една Шкода.
Ъмммм, не съм съвсем съгласна с теб. Аз например с кеф си заставам пред, зад, върху и в Шкодичката. s_flag

Ама пусто зеленото чудовище не е за показване, затова няма да участвам със снимков материал. Но пък с удоволствие заявявам 2 бр. от календарите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение как да изглежда календара, не мога да дам. Каквото се реши, съм съгласен. В същност снимките на Октавията на Самуил са трепач! Особено първата. Нещо такова да е.

Тази година за сефте мога да предложа според мен прилични снимки, благодарение на Борето/Thunderbolt/.

Ако ги одобрите, резолюцията им е 4752х3168

Ще ви покажа две снимки, които на мен ми харесват. Има още няколко, снимано е на същото място, но от друг ъгъл.

post-4842-138453419279_thumb.jpgpost-4842-138453419306_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са хубави снимките.

п.п.само на Маджо згрозява много-да я изтриете на фотошопа smile091 smile091

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерете ми коли и модели пък аз ако трябва ще си взема още оборудване под наем и ще ги наснимам! smile048

Тази година оставям снимката на Roomster (ако има) да е на Гогата.Аз ако участвам с някоя снимка, то ще е с друга клубна кола, а не моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.само на Маджо згрозява много-да я изтриете на фотошопа smile091 smile091

smile159

Имам снимка, същата гледна точка и без Маджо. Имаше втори дубъл. Борето като щракна снимката, такива псувни удари за късмета си. Вика, тоя кога се появи в кадър, толкова бързо и то на връщане към старта :lol:

Нека да я има, Маджо е готин smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...но жените са безразлични към шкодите и трудно е да ги накараш да застанат като хората пред една Шкода. Изисква се премерено количество алкохол + да я хванеш в някакво рядко добро настроение. А обикновено когато жена е в рядко добро настроение, то не трае достатъчно дълго да се облече и да излезете извън града за снимка, дори и когато карате по новите магистрали на Бойко за 140км/ч...

Саше, защо съдиш за жените само по своята (бивша май беше) или по други от своето обкръжение? Доста си далеч от истината...

 

Тъй като от ежегоден опит знам накъде ще поеме тази тема, пиша още от сега - в нея от основен интерес за изработката на Календар 2013 ще бъдат предлаганите снимки. Сами и Жоро поставиха едно много добро начало, очаквам още и от други колеги, защото знам, че снимки има. Като му дойде времето ще пиша на всеки, постнал фото тук. Моля, съобразявайте се с добрата (не десктоп) резолюция. Може тази година всички снимки в календара да са HDR, както имаше идея преди няколко месеца. Или пък всички да са състарени. Т.е. да има тази година и артистични нотки в изданието. Мисля, че би се получило добре. Чакам фотоси.

 

P.S.: Нека не забравяме и нежните половинки от форума, които биха си взели календар. Саше, ако се съобразим с желанието ти за жени, следва малко мъже по слипове да изтипосаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте снимки ще ги кача в албум, понеже са доста. Оригинално са с резолюция 10 мп. Мисля че има няколко сполучливи. Не са обработвани по какъвто и да е начин. И на мен ми се иска календара да е малко по-разчупен, но само това успях да сътворя тази година.

 

Ето и линка (снимките са номерирани, с цел по-лесно разпознаване) : http://skoda.snimka.bg/tuning/beloslava-in-2012.704331

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.