Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ръчната държи от едната страна


ikonoma

Recommended Posts

Здрвейте,

 

имам проблем с ръчната - в ляво държи и влачи колелото, в дясно не. Дайте съвет какво може да е. Накладките са нови. Става въпрос за дискови спирачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш капака на задния пепелник, махаш пепелника и издърпваш нагоре частта с капака. Виждат се отдолу жилата и планката на която са хванати. 99% планката ти е огъната. Поне при мен е така и трябва да се сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на блокирало жило :). Виж когато дръпнеш ръчната дали долу при спирачния апарат механизма реагира. Ако не значи самото жило е клиясало и следва смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реагира, задържа, но слабо. Като я отпусна, отпуска. Утре ще го разбера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реагира слабо не значи че не е блокирало. Ако е нарушена някъде бронировката или вътре е накъсано пак може да има подобни симптоми. Пробвай и с планката и ако не е крива натегни малко от гайката и виж дали ще се промени положението на планката и дали ще се увеличи хода на жилото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристъргахме спирачния диск, понеже леко се беше надрал. Уеднаквиха се, но не съвсем. Планката не изглежда крива на една страна. Ще си взема комплект дискове и ще ги сменя, но надали е от това. На крачната имам 8 % разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.