Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Развод ?!? Да продам ли супърба ?


Bojanov

Recommended Posts

Спокойнооо, развода ще е с колата, а не със жената.

 

Историята е следната: вчера бяхме на панаира в Пловдив с едни приятели. Тръгвайки си в края на деня по Карловско шосе се отбихме в БМВ съвсем в края на работното време. В 17:50. Посрещнаха ни с новината за тотална разпродажба на складови наличности и неустоимо ниски цени. И така от майтап на майтам с нашите познати си капарирахме по една кола. Те новата 3-та серия а ние избрахме едно Х3. Колата е налична и реално влизах в нея. При бързо оправяне на документите до 1 седмица ще я вземем.

 

И сега последствията са , че трябва да продам Супърба.

Какво ви е мнението дали ще се намери клиент и на каква ориентировъчна цена?

Всичко стана толкова бързо smile117 , че още немога да осъзная какво става и , че ще трябва да го продавам.

 

А направо си станах фен на марката ... s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали и без това го беше пуснал за продажба......?

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях, но там е по скоро експериментално. може би цената ще е около 30 000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да го караш и само ще седи, по-добре го продай няма смисъл само да стой и да се скапва колата, пък дано бързо да я продадеш.

И със здраве да си караш Х3-ката smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам си капарирал Х3 от актуалното поколение? - не виждам какво му е женското на SUV-ът, като дори е с размерите на първата Х5-ца. Твоят Супърб е на малко километри и с доста екстри, пък и 30 000лв е изгодна цена :-k

Не виждам защо да не го продадеш. И, честито за новата кола, спонтанните решения винаги излизат по-късметлийски от дълго обмисляните такива. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам си капарирал Х3 от актуалното поколение? - не виждам какво му е женското на SUV-ът, като дори е с размерите на първата Х5-ца. Твоят Супърб е на малко километри и с доста екстри, пък и 30 000лв е изгодна цена :-k

Не виждам защо да не го продадеш. И, честито за новата кола, спонтанните решения винаги излизат по-късметлийски от дълго обмисляните такива. smile049

 

Новият модел да.

 

Благодаря за пожеланието и дано е на късмет наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махай я и се качвай на машина и не се вслушвай в простотиии женска ,мъжка.Да не би да има кола за мъже и жени.Сестра ми като кара Октавия ,Октавия женска ли е или е жена този които пише това?Вие и Ситиго Шкода е женска а?качвай се на вятъра и не се вслушвай в погрешни мнения слушай сърцето си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение, е че новата Х3 е прекрасен автомобил. Честит да ти е и със здраве да си го караш. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже тука няма пазар за скъпи коли, които да бъдат платени кеш, още по малко за бензинови имам следната идея:

 

Карам колата в Германия и я оставям на познат със всички документи и пълномощно за да я продаде. Смятам, че с една публикация в тяхните сайтове ще има успех. А и ще и търся пари като за БГ пазара. Там вървят с 4-6 000 Евро повече.

Незнам като я закарам ще трябва ли да се прави TUV или това ще си го направи новият собственик. Незнам има ли и други някакви по спецефични изисквания.

Смятам до 2 седмици да направя тази гимнастика. Хем и една екскурзийка.

 

Някой ако знае нещо по въпроса да казва. Всичко ще е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добра идея, само трябва да се изчисти правната рамка на една такава продажба.

Тук не само няма пазар за скъпи коли, тук няма пазар и за малко употребявани новозакупени коли, хеле пък за Супърб. Отивай при немеца, той знае какво да купува.

А за Х3 (първата генерация) имам познат, който ми показвал фактура за ремонт на стойност около 6 500 лв., основно беше нещо по двойното и окачването и обичайния сервизен интервал. Фактурата беше издадена от същия дилър на Карловско шосе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма марка и модел автомобил който да не се чупи.

 

Въпроса е да е по-малък процент спрямо друга марка/модел.

 

И въпрос на късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма марка и модел автомобил който да не се чупи.

 

Въпроса е да е по-малък процент спрямо друга марка/модел.

 

И въпрос на късмет.

 

Абсолютно вярно :smt017

Успех с БМВ-то, като благородно ти завиждам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ти желая много безаварийни километри,дано усетиш спокойствието бързината и сигурността в тази машина.Това е първата ми любов и ще си остане последна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички добронамерени и благородно завиждащи за пожеланията и затова, че ме разбирате.

 

Мисля, че все пак е един съвсем друг клас автомобил (BMW). Като марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес съм горд собственик на BMW то. Много доволен за сега. Това е кола....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес съм горд собственик на BMW то. Много доволен за сега. Това е кола....

 

Честито. Какъв двигател? Жалко, че си се разочаровал от супърба. Аз точно се довъзхитих от моя smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито кола с пропелер на емблемата, smile027 колега, "Радостта от шофирането" :smt004 и, както самите БМВ казват :mrgreen: , никога да не свършва!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е 2.0 дизел 184к.с. с 8 степенен автоматик. Само ще кажа, че при 130 е на 2000 оборота.

Не бих казал, че съм се разочаровал от Супърба. Друг път ще обяснявам, че пиша от телефона сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега... невероятен автомобил smile159 Пожелавам ти много радост да ти носи... БМВ ми е марката мечта. Чакаме снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Най накрая се наканих да кача малко снимки:

 

028812621.jpg?r=0

 

028812620.jpg?r=0

 

028812622.jpg?r=0

 

028812623.jpg?r=0

 

Много нискооборотна. Тук са и първите километри по магистралата.

Това е първата ми нова кола, която не е с изцяло празен резервоар. Имаше за 150км.

028812618.jpg?r=0

 

А това е резултата от София-Стара Загора при 130-140. Средната скорост и разхода се виждат.

Занулено е в центъра на София.

028812636.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.