Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фаворит - гумените лайстни на тавана над вратите.


old men

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Преди да ме пратите в библиотеката ще кажа, че обърнах и трите книги за Фаворит, Форман и Фелиция. В нито една от тях не намерих обяснение за това как са закрепени гумените лайстни на тавана над вратите на Фаворита. Моля, ако някой от вас е свалял такива елементи да ми обясни начина на тяхното захващане. При подръпване с не много груба сила не помръдват а само заплашително се огъват и пропукват. Благодаря предварително! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В средата на гумата има алуминиева лайстна , чрез която се щрака върху щипки ... аз обикновенно почвам от където подаде някоя щипка (счупи) и карам на ред - с широка плоска отверка подпъхваш и леко повдигаш и после нови щипки (препоръчително от ЕТ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор! Утре на светло ще опитам. Дано жертвите от страна на щипките са по-малко. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.