Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия автоматик,комби ЕПС


danylony

Recommended Posts

Здравейте колеги,нова съм във форума ,ако има такава тема се извинявам :D .От два месеца имам Фабия автоматик,1,4,2004 г,49700км,бензин.Много си харесвам количката,има нещо което ме притеснява обаче.Преди месец светна ЕПС,сменихме машинката на педала,която се оказа здрава и една крушка на задния стоп,ЕПС продължаваше да свети.Изчистиха грешката на комп и проблема се реши.Вчера обаче светна пак и кофтито е ,че като светне и като изгася колата после не мога да тръгна.От паркинг не мога да мина на директ за да потегля.Мъжа ми откача клемите на акумулатора и така колата тръгва.Слетобед иконата ЕПС си изчезна така както се появи,ас нощи сменихме пак крушката на десния стоп.Днес обаче същата работа.Сутринта светна след 2,3 часа изгасна.От какво ли може да :? Довечера сме на сервиз,но ме човърка нещо,някой имал ли е подобен проблем,дали е нещо по токоветв smile126 Като разбера какво е ще пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То само аз пиша тука май ама :lol: ,днес закарахме колата в сервиз на Фолксв.Казаха,че най вероятно е от машинката,щото и стоповете ми днес не светеха,ама не ми се вярва ,нали я сменяхме наскоро :-k .Интересното е ,че суртин светва ЕПС и иконката на мотора,после не иска да потегли,но тръгне ли, ЕПС изчезва ,а после и иконата на мотора.Тази сутрин даже не светеше нищо,ама като влязох в града и светна.Знаех си аз,че няма да закъснее,чакам да видим кога ще се обадят,казах им да видат и маслото на скоростната кутия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом в сервиза не го оправят как и за какво да пишем ние. Колегата е казал че диагностиката трябва да се види и после да се коментира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,днес взех колата,сменили са ми машинката,тази дето е на педала,conmutador,се казва,53 евро. Предната ми казаха,че не била сложена добре,абе както и да.За маслото на кутията казаха,че се сменя на 60000км а моята е на 52000км, 206 евро струва масло и филтри.Това е от мен засега. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.