Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Конкурс за елегантност- 20 години ретро клуб Пловдив


skodko

Recommended Posts

Днес прекарах един страходен ден в компанията на пловдивската група и приятелите от класик кар. На парадът определено имаше какво да се види. Жалко, че от Шкода клуба само аз и кранка бяхме наградени. Моята купа е за най- добре реставриран автомобил Шкода, нека Митака да каже за какво е неговата, че аз в еуфорията не разбрах. Дано и в Стара Загора след две седмици съберем толкова Шкоди.

 

И да не забравя- организаторите похвалиха Шкода клуб Българя- имали сме няй- голямо желание за участие :mrgreen: . Ето и няколко снимки. Другите са в албума.

 

http://skodko.snimka.bg/automobiles/kon ... 012.702878

post-1856-138453417029_thumb.jpg

post-1856-138453417033_thumb.jpg

post-1856-138453417038_thumb.jpg

post-1856-138453417041_thumb.jpg

post-1856-138453417043_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна организация! Обиколка из града, построяване на централния площад, много голям интерес от гражданите, колите останаха да пренощуват на площада с осигурена охрана. Емоции, среща с приятели и за финал - коктейл в хотел "Тримонциум".

Както се предполагаше, Шкодите бяха най-много. Това не остана незабелязано от организаторите и те обявиха специални награди.

Честитя още веднъж призовете на Тошко и Митко =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се получи, супер забавно беше, чудесни хора, хубави автомобили, невероятна музика, не на последно място хубави жени ;)

 

Честито на Тодор и на Димитър и по-скоро на Слънчевка и и на Р-ката.

 

028522348.jpg?r=0

 

028522459.jpg?r=0

 

028522462.jpg?r=0

 

028522464.jpg?r=0

 

028522466.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта явно много съм спал и съм забравил да сложа линка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ще замълча и ще се .... smile126 smile126 smile126

Отдавна не съм виждал толкова задномоторни на едно място. Надявам се догодина вече да ги видя на събора на живо. Гледката си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега прочетох-

Моята купа е за най- добре реставриран автомобил Шкода
ТОВА Е НАЙ-ПРЕСТИЖНАТА НАГРАДА :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята купа сигурно е била за най-прашна Шкода :) Мислех да дойда с Рапида, но след като в петък точно в най-големия студ се погрижих за козметиката му /комплексно измиване и полиране с вакса/, вчера точно преди да потеглим реших да проверя и долея масло и... неприятна изненада - "майонеза" под капачката ](*,). Веднага последва прехвърляне на багажа в добрата стара Паненка, както си е с едномесечната прах от гаража и мръсна газ към Филибето да не закъснеем. Та така не можахме да се съберем 4 рапида на площада - щеше да е рекорд от една марка и модел /и то рядък/ за парада! Иначе от майненската група само Наско липсваше - сватбар бил човека smile049 Но пък си изкарахме супер и дори покрай купона някои полезни работи свършихме...

п.п. моите снимки ще ги кача утре по някое време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Гарнитуркен от Фабиен и си на пистата нема се шашкаш , па и толко много Рапиди на едно място става банално , хората трябва да знаят , че има и 110 -ки .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за Шкодите! "Радвам" се че Митака е забъркал боза, че да има нещо по-различно от правоъгълни фарове сред Шкодите :P

Иначе и аз имах желаниято да дойда, но не остана време да подготвя колата, че я чака лек ремонт :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти с коя мислеше да дойдеш? Все пак това е ретро парад, не тунинг шоу smile001 Ама така е като си продаде Гардето /или все още не си?/. Яд ме е, че не го пусна в продажба още миналата година преди да взема Рапида, така хем щях да спестя малко пари, хем щях да карам по-ретро модел... ама невърмайнд, свирено е вече...

И за да не е спам, ето и моите СНИМКИ - всяка прилика с реални лица и събития... НЕ е случайна :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твоите снимки си личи че исках да спечеля награда за най-лош външен вид но беше подкупно журито и не ми я присъдиха. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

машини сте ей, Пловдив. като ви гледам снимките почва да ме гложди идеята да си взема някоя машина да си я правя

smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти с коя мислеше да дойдеш? Все пак това е ретро парад, не тунинг шоу smile001 Ама така е като си продаде Гардето /или все още не си?/. Яд ме е, че не го пусна в продажба още миналата година преди да взема Рапида, така хем щях да спестя малко пари, хем щях да карам по-ретро модел... ама невърмайнд, свирено е вече...

И за да не е спам, ето и моите СНИМКИ - всяка прилика с реални лица и събития... НЕ е случайна :lol:

Митак, аз винаги съм отворен да разменя Гардето за някой по-малко изгнил Рапид ;) А и ти ще си караш по-ретро автомобил smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не беше много по-малко изгнил, просто аз вече съм вече малко по-малко богат smile049 Пък за Гардето ще мислим друг бартер... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.