Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странно поведение на предно дясно ел. стъкло


hvalkov

Recommended Posts

Като тръгне нагоре стъклото среща съпротива ,може би в плъзгачите(гумената част на рамката) и тръгва надолу. Това е. Смъкни си стъклото надолу и с фенерче огледай плъзгача да няма огъване нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , само да те подготвя , че ако не ти е свалян механизма до момента всичко е нитовано и след свалянето на кората на вратата няма да имаш почти никакъв достъп.Има 8 нита , който трябва да се разпробият , за да достигнеш жилата и водачите ](*,) .Много е неприятно като упражнение.Поне при мен беше така аз съм с Фабиа 1-2006г.Късмет !

До 2002- ра се ползват винтове вместо големите нитове- при мен е на винтове.

П.С. Няма да коментирам ВАГ- творението с тези ламаринени 'тави' и безумното занитване, за да се ходи в сервиз за всичко :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е неприятно като упражнение.Поне при мен беше така аз съм с Фабиа 1-2006г.Късмет !

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=4&t=19106

Нищо страшно и картинки съм сложил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с обучаването днес и аз реших да го обуча моето стъкло на дясната врата,защото правеше същите номера от доста време но не му обръщах мн.внимание.Та днес като го свалих до долу и после изцяло до горе се чу изпукване и като свалих пак повече не се вдигна върти си моторчето и стържи но не мърда ,до колкото успях да надникна от горе едното жило бе извадено от ролката защото беше свободно,явно тя се е счупила ,сега е на ремонт и така,дошло му времето явно. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

hvalkov какво стана?Откри ли проблема,намери ли решение?

 

Защо всички започвате дадена тема която вълнува дотса колеги и накря я з*******е без никакво заключение.

Моля просто напиши какво се случи.....разбира се в момента и аз имам същият проблем... :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не четеш ли за кво е темата?

Проблема е неадекватното поведение на предно дясно стъкло.

Въпросът е от къде идва проблема от програмирането,механизма(жила,водачи) или от увеличено съпротивление от уплатнителите?

Идва зима и трябва да знам кво да правя.. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау само дете не ме наби още малко. Явно ти не четеш или четеш ама нема смисъл като неможе да го асимилираш. Ако има ясновидци, гадатели и т.н. кажете на човека конкретно за неговия проблем какво точно и как да го направи МОЛЯ ВИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще пиша като отремонтирам какво е било, но още не съм го правил, че ми е напечено в работата - гоним срокове, а за капак на всичко правих по спешност съединител на другата кола. За щастие още не ми е паднало стъклото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Здравейте, колеги

както обещах пиша за решението на проблема - след като преди около седмица се появиха характерното "хрупане" и пукане при движение на стъклото и вчера спря съвсем да се движи , днес ходих до Княжево и за един час срещу 75 лв вече имам нормално работещ прозорец с 2 години гаранция. Няма никакви следи от интервенцията по кората и вратата. Направи ми добро впечатление, че след ремонта почистиха стъклото и кората с препарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.