Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/Бира на поляна, София, 30.09.2012г., версия 2012-3


ID A

Recommended Posts

Като генерална репетиция за Октомврийската Шкода среща 2012 във Вонеща вода предлагам колегите от София да се съберем след 10 дни на полянка-седянка, мързел, хапка-пийка и занимания на сянка и под слънцето - кой каквото си хареса. Мястото е както винаги - Бонсови поляни, деня е неделя, датата е 30.09.12. Ако идеята ви се струва добра - заповядайте, носете си каквото обичате да ядете прясно или жарено и се заредете с любимите си напитки. Изисквания за начален час на срещата - няма, други изисквания - също няма, просто елате, да се видим, да запалим скарите, да опънем масите, да става лаф, да се трошат бири и да си изкараме хубаво.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам ентусиазма, а и поради ангажираност на мене и колеги, ви предлагам да отложим със седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки решава за себе си и си гледа собствената/семейната програма. Миналия път не бяхме много колеги, но пак си изкарахме супер. Аз и дамите ще бъдем на Бонсови тази неделя.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз може и да намина ако е хубаво времето да пийнеме по една биричка и да пекнеме по една пържола!

 

:smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз може и да намина ако е хубаво времето да пийнеме по една биричка и да пекнеме по една пържола!

 

:smt032

 

Аз също бих се присъединил, ако не баталясам в събота вечерта, че имам сбирка на класа и ще е тегаво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре се сберем! И аз ше довтасам... само ми кажете къде ще се срещнем, че не знам пътя до тия поляни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълко, това са координатите на полянката: N42.65471 E23.19170. Аз ще гледам да съм там по-рано (около 9 сутринта) и ще се опитам да запазя това дърво, под чиято сянка по принцип се събираме, че интереса към мястото е голям и когато е хубаво времето, скараджии и седянкаджии има много там. Ако някой колега иска да тръгнете заедно от НИМ - това е оптималния вариант.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моми и момци, за съжаление пропускам мероприятието. Блазе ви, че ще се отдадете на сенчест мързел, имам още бачкане по вилата. Трябваше да го приключа в събота, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради същата причина като Юли и аз ще пропусна най-вероятно. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, нямам GPS :oops: smile049

 

Ми моя пък е на ремонт, така че и аз нямам за момента.

 

А в 9 часа сутринта в неделя на ОМВ-то под НИМ, посока Цар Борис III, рано ли ти е? :mrgreen:

 

Вариант 2 - напиши в Маршрут в BGMaps като начална точка твоя си адрес и като крайна точка вз Бонсови поляни и се ориентирай.

 

Пращам ти телефонния си номер на лични.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за хубавите думи и че мина да ни уважиш, Шампионе, радвам се, че ти харесаха кифтаците. Разбор на срещата :mrgreen: и снимки - по късно в другия раздел.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.