Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Озвучаване на Шкода Ситигоу


didkotje

Recommended Posts

ето един линк за който му се наложи да монтира говорители на скода ситиго/ъп/мии

 

http://www.upownersclub.co.uk/forum/diy ... ic438.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърварска работа! Как ще скъсаш чисто нов говорител( сигурен съм, че дори не се е разсвирил като хората), за да сложиш някакви коаксиални боклуци! :smt018 Сигурен съм, че дори аз ще се справя по- добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е недопустимо да причиняваш всичко това на една нова кола. [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хамалско...явно не му са се разпробивали нитове. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не ви ли прави впечатление, че говорителя е неразглобяем. Върви с цялата стойка към вратата. Пълна недомислица. Ако искаш да го смениш, това е начина. По принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не ви ли прави впечатление, че говорителя е неразглобяем. Върви с цялата стойка към вратата. Пълна недомислица. Ако искаш да го смениш, това е начина. По принцип.

По-културния начин е да си вземеш нови фланци, а не да разпробиваш и трошиш всичко като луд.

didkotje, има ли отделно място, специално предвидено за пищялки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-културния начин е да си вземеш нови фланци, а не да разпробиваш и трошиш всичко като луд....

На кое казваш "нови фланци"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ето това:....

Ако се продават без говорител и са точен размер с оригинала, съм съгласен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не ви ли прави впечатление, че говорителя е неразглобяем. Върви с цялата стойка към вратата. Пълна недомислица. Ако искаш да го смениш, това е начина. По принцип.

По-културния начин е да си вземеш нови фланци, а не да разпробиваш и трошиш всичко като луд.

didkotje, има ли отделно място, специално предвидено за пищялки?

 

Пищялките ги сложиха допълнително в колоната на прозореца, сменяха корите и тн. това дойде от проблема че елеганс трябваше да е 4 тонколони фабрично а беше само с 2 в предните врати общо взето дълга история в холадският форум е голяма дискусия за това че едно е написано а друго се дава

 

Колкото до линка който пуснах го пуснах с идея на някой да му помогне какво го очаква ка се разглобява в смисъл за помощ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в България в ценовата листа на Еуратек си пише, че е с 2 високоговорителя и като опция за ниво Elegance се предлагат допълнителни 4 високоговорителя срещу 162 лв. :-k Знам, че за всяка държава има разлика в предлаганото ниво на оборудване, ама защо в Холандия се излагат така да лъжат хората не ми е ясно. Допълнително поставените високоговорители за сметка на дилъра ли са или си ги плати отделно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в България в ценовата листа на Еуратек си пише, че е с 2 високоговорителя и като опция за ниво Elegance се предлагат допълнителни 4 високоговорителя срещу 162 лв. :-k Знам, че за всяка държава има разлика в предлаганото ниво на оборудване, ама защо в Холандия се излагат така да лъжат хората не ми е ясно. Допълнително поставените високоговорители за сметка на дилъра ли са или си ги плати отделно?

В Холандия оборудването на Elegance трябваше да има 2 говорителя + 2 екстра ако искаш да като опция се предлагат 2 + "чашка" да си поставяш телефона за 120 евро, но само когато я поръчваш колата , моята беше в наличност без този пакет от 2 тонколони с "чашка" , но трябваше да има 4, а имаше само 2 , Дълъра ми съдейства като ми поставиха 2 говорителя в колоната на предния прозорец като смениха и корите защото старите нямаха нарези за тонколоните, Безплатно разбира се! Попитах колко ще струва слагането на тонколони на задните врати и ми отговориха около 320 евро :-k ,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.