Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща: Вонеща вода 19-21.10.12 г.


lubomirov1985

Recommended Posts

  • Отговори 207
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    46

  • BlackPearl

    29

  • Morkova

    15

  • masterOne

    13

Най-много писали в темата

Загадка:

Познайте шофьора на коя кола беше издирван от полицията във Вонеща вода?

 

Некой много бърз :lol:

 

 

п.п.

Специален поздрав за мишката http://vbox7.com/play:ce6ce06e66

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, без теб форума няма да е същия ! :mrgreen:

 

http://vbox7.com/play:b0498e30b3

http://vbox7.com/play:b9e83231b6

http://vbox7.com/play:cf5ca36a87

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен купон! Хиляди благодарности на организаторите и всички присъствали на срещата. Очакваме с нетърпение следващата проява smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново показахме че сме най-готиният форум и се забавлявахме страхотно. Благодаря на всички за хубавото прекарано време =D>

 

Да обобщя на бързо някои неща които ги няма на снимките!

В петък следобед се видяхме с Искрен в Търново да измием колите и от там продължихме заедно към Вонеща вода. Както се вижда на снимките той се подготви за големият бой със сликове и леки 15" джанти, но това не му помогна! Малко преди да пристигнем се замерихме на една дълга права от летящ старт. Изравнихме се, тръгнахме и брат ми му помаха за чао :mrgreen: въпреки че Октавията е по-тежка и имах багаж + един човек до мен, го отцепих! Показах му едно демо на това какво го чака на събора 2013 :lol:

 

п.п.

повозих и няколко колеги, те да споделят впечатления :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря на всички колега за готините моменти. Благодаря и на организаторите. Благодаря и на Жоро АВТ за тест драйва. От вчера вече много я харесвам таз кола - Mercedes GLK 220 CDI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да весело беше. Добре си починах и се видях с приятели! Сами, благодаря за настройките и за съветите. На Валдо, също много му благодаря, цяла вечер ме хранеше със страшен кашкавал и луканчица! Супер беше. Ися, нема ми се сърдиш този път беше ред на Маджо да те натърти. Другата сбирка си си в мойта стая да си те лашкам с мекия както обичаш! ;) s_flag

 

Супер беше Благодаря на всички.

 

yanev... Октавията ти е много хубава. Джантите много и стоят уникално! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе беше си СУПЕР. Който не е дошъл губи, а на всички останали благодаря за хубавите моменти. Ники (Миролюбов) на теб требва ти звънна да ми припомниш някой друг виц, аре МИДО smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удоволствие и настроение на макс!!! Благодаря на всички присъствали за приятното изкарване! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вонещото парти беше на ниво ! Веселаба голяма. Благодарности на главния организатор Ники smile027 ГОлем си :0

Жалко само че не идват повече от старите шкоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, радвам се,че срещата Ви е харесала и сте доволни от организацията. Направих каквото ми беше по силите и мисля,че нещата се получиха добре. Много настроение и голям купон. Морков - извинявай за боя, ама много се беше надъхал и видя какво стана. Пий сутрин на гладно чайче от карти - добре сварен и без захар и на другата среща може и да има развитие. Обадиха ми се от рецепцията, че те чака МИМЕТО - врачанската пръчка, както се изрази сестра й smile091 smile001 . PSYHO, гъмзо такава - после моите вицове били хард smile175 smile126

Ися - благодарско за возенето - карач си, заеби - но и с гумите от мотокар Перлата като залепена smile027

 

 

 

Казвайте за кога да планираме следващата среща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомиров,Брадъре,мерси за чудната среща!!!

Маджоне,мерси за возенето на "адската машина"!!! :)

Мерси на адаша за тест драйва на мерото!

 

Ники,миналата година зимна среща не направихме,тази година трябва да поправим тази грешка!Ще помагам с квото трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си изкарах, благодарение на суперската компания и перфектната организация - тенкс то Ники Любомиров.

Благодаря на Сами за интервенцията - безупречна работа - жив и здрав майсторе!

Специални благодарности и на Младен за возенето...голям пауър направо предницата ще се откъсне от останалата час от колата.

Шампионе много се радвам че ти харесва. s_flag

Благодарности и на всички останали за страхотното парти. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ако има зимна среща съм на линия 100%! Освен това, мога да ударя едно рамо в намирането на място...все пак, половинката с това се занимава, бидейки собственичка на туристическа агенция. Но да кажа от опит - колкото по-рано се организират нещата - толкова по-добре, особено ако е в самия "разгар" на сезона. Така че, ако Любомиров или...Миролюбов /абе Ники - що така ти виках хората?/ реши да организира зимно приключение - да свирка, за да му дам координати на мацката ако има нужда от помощ, че аз до Коледа ще съм извън Бг.

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Узана си е местенцето, ама си иска по навременна организация и връзки ! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да драсна няколко скромни редчета!

 

Петък тръгнах към Вонеща Вода....карах си нормално 110-120, разход 5.1, но Сами ми развали рахата и разхода стигна към 5.6.

Имах работа в Горна и Търново и се разделихме по пътя. Чух се с Маджо и се видяхме в Търново.

Към Вонеща Вода си посверихме часовниците. В трафик...няма коментирам smile004 .

От движение 60км, Маджо ме разтегли. Няма лошо!

Аз на вечерята казах пред всички колеги. Когато си казвал А, трябва да можеш да кажеш и Б.

За мен е чест, че такъв пич/ентусиаст като Маджо ме е разтеглил.

Маджо е от малкото хора в този форум, който ми помага страшно много по проекта и никога не е казвал: Утре, другата седмица, а винаги чувам само едно и също: Давай го насам, ще го оправим/направим!

Цала вечер ме поздравява с : Бяла Жига за мен сега си тиииии, а може би 1.9 ТДИиииии!

 

Маджо така се зарадва, че първата вечер попрекали с бирите......

(Добре, че не му казах, че колата ми не беше на пълен надув, да се мисли за БЪРЗ.....някой пасажери могат да го потвърдят) :smt030

 

Банкетчето беше стабилно в петък, без излишни изпълнения. В 12 часа светнаха лампите...... Шефчето каза, че след 12 намаляли музиката, че много се оплаквали "съседите". Те и от Маджо се оплакаха!

 

В Събота сутринта след закуска поцъкахме карти!

Още на 3-4 раздаване, разкрихме Моркова и когато той се обадеше ние с Ники си мълчахме. Все пак предпочетохме тактиката (Маджооооо) : пусни куция напред и му гледай сеира.

Отупахме ги с Ники с 3-1 УЕКИНКО и айдеееее. Сега чакаме Явката да го изтупаме на следваща среща/събор!

След това се повозихме с Ники, Морковака и приятеля му из Хаинбоаз и обратно. Разкарахме се и до Търново да заредя и отново се върнахме в хотела.

Цамбурнахме се в басейна и после гледахме мачове.

Накефих се на победата на ЦСКА, последва пак басейнче, сауна, парна баня .......

Преди вечерята излязохме на паркинга на ЛАФЧЕ и ко да видя.

Бела (не Жига) Нива пристига. Още докато спряха господата поУицаи им се развиках и посочих Маджо :).

-За каквото и да идвате, ей този приберете.

Посмяхме се доста, да не давам продробности, но майтапите бяха на макс!

Втората вечер вече малко се поотпуснахме, че бяхме в "пълен" състав и имаше ОСТРОООООО.

Видях се повечето колеги,запознах се с нови. На някой не успях да обърна внимание, съжалявам за което!

 

В неделя си тръгнах по- рано, не успях да кажа на всички останали довиждане, не успяхме и с Маджо да си направим старт от място ( с клипче и доказателства как ме разтрелва), но детето беше леко болничко и директно тръгнах към Варна!

 

Морковчето залюби (не 3 моми както го поздрави Любомиров), а една рецепционистка (врачанска сопа със замба :) ), че паднаха базици цяла вечер и с него.

Ама Морковчето е ДЖЕНТЪЛМЕН.... Викаме сестра и (сервитьорка в ресторанта) и Ники и поръчва: Малко любов за ей това момче (Моркова). Тя малко го сряза като му каза: Нареди се на опашката ..... и последва джентълменско поведение от Моркова.

Абе що не ми............ smile168 ! Морковче,гоУем си! Само друг път не ходи и не ни търси на рецепцията като улав!

 

С Ники (coverdale) първата вечер пресушихме една бутилчица, ама 2рата вечер бяхме по слаби с Вълко. (Много ги цъка игрите тва момче)

 

Какво друго да кажа: БЛАГОДАРЯ на всички отзовали се на това събитие! Който дошъл, дошъл......

Благодаря на Ники за организацията- ЕВАЛА БАТЕ!

 

Винаги ми е изключително приятно да се съберем с колегите и да си направим веселото по един или по друг начин!

Благодаря за хубавия уикенд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо е от малкото хора в този форум, който ми помага страшно много по проекта и никога не е казвал: Утре, другата седмица, а винаги чувам само едно и също: Давай го насам, ще го оправим/направим!

Цала вечер ме поздравява с : Бяла Жига за мен сега си тиииии, а може би 1.9 ТДИиииии!

 

Най-добрата стратегия, за да си една крачка пред врага е като си близо до него :lol:

 

 

(Добре, че не му казах, че колата ми не беше на пълен надув, да се мисли за БЪРЗ.....

 

Ти затова дойде с леките джанти и сликове, щото шубето си е голям страх :lol: .......... и гледай да си оправиш надува, че пак ще те издуя............

 

п.п. Това беше демо версия на това което те чака на събора :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим какво ще се случи!

Дали няма да има промяна в сценария след този трейлър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.