Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща: Вонеща вода 19-21.10.12 г.


lubomirov1985

Recommended Posts

  • Отговори 207
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    46

  • BlackPearl

    29

  • Morkova

    15

  • masterOne

    13

Най-много писали в темата

Шуменското явно доста те държи, няма лошо! smile092

 

Пак си объркал канала!

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да благодаря за добрата организация и перфектното изкарване, всичко беше супер. Запознах се с много готини хора, повозих се на бърза кола/ мерси Маджо, че не напълних гащите/ посмяхме се на воля, пийнахме порядъчно но без да се излагаме smile027

Жоро/Психо/, вицовете на Любомиров/Миролюбов не са брутални а детайлни smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката си беше доста силна . Едно голямо браво на организатора . Благодаря за возенето на Маджо и на Исята . Моя приятел се насра от кеф. Благодарим и за уроците на карти .

 

П.С. Сега има 2 големи въпросителни ! Къде ще е следващата среща и ще клъвне ли Мимето на въдичката на Моркова ? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гризне ли морковчето?

 

Морков, нещата са 50/50.... Ти си навит, остана и тя да се навие!

Дай фейса да и поговоря какъв талант си!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ах вие , как ми завиждате всички smile091 smile091 усетих ви още на Вонеща вода smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХаХаХАХАХАХ от къде е тая снимка бе..... Моркочееебашка, ше биеш ли моркова в тази студена октомврийска вечер, докао гледаш тази снимка! Аз кво питам,,, направо ще започнеш да ближеш монитора! smile091 smile048 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, няма да пускам снимките и по бански, че Морковата няма да може да заспи цяла вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаххахахаха! Ися, сводник... тая снимка е стара - няма я дзамбата и момето беше по-хилаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаххахахаха! Ися, сводник... тая снимка е стара - няма я дзамбата и момето беше по-хилаво.

 

Има, имааааа - на долната ДЖУКА :) Морков - казах ти, че не си е работа - ще те дращи ! :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно бе! Има си го оловцето... Морков, тряа да нахлузиш 2-3 гуми да не ти дращи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълко, увеличи малко и ще я видиш, че е там!

 

П.С: Не е толкова стара снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо за мен купона продължава в Търново с Мимето , за теб продължава в 304 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, повторение - Моркова си е запазил стая до края на годината :) smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой , ако иска да ме намери .. знае къде . Всеки уикенд до края на годината съм си запазил двойна стая smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой , ако иска да ме намери .. знае къде . Всеки уикенд до края на годината съм си запазил двойна стая smile035

 

Ама за СофияФранс Ауто :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо за мен купона продължава в Търново с Мимето , за теб продължава в 304 smile027

 

 

 

 

 

Ма тя от Търново ли е булката, да взема да я преслушам ако е тука smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо за мен купона продължава в Търново с Мимето , за теб продължава в 304 smile027

 

 

 

 

 

Ма тя от Търново ли е булката, да взема да я преслушам ако е тука smile091

Врачанска пръчка била :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе мани го тоя , той е за Исята :lol:

 

Аз ви казах да отидем, хилите ми се!

Казах ви, винаги вървят в комплект с жени.

Е, в сауната с 5 парчета беше......

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.