Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови горива от Шел - безоловен 95 и дизел - на същата цена.


pow

Recommended Posts

ще го видим това гориво колко е добро само да не сяко чудо за три дни

95 с ново име. smile021

Всичко е една гнусна и скъпо платена реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисо, не си съвсем прав - аз лично съм много доволен от Еко Дизел Економи, което също беше широко рекламирано, даже май още му върви рекламата по телевизията - с него колата наистина харчи по-малко, в сравнение с дизелите от Ромпетрол и Лукойл-а преди това. Верно и ремапа от Баш Майстор Сами оказва благотворно влияние върху разхода. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При новите горива на ОМВ нямаше промяна, но дизела на ЕКО наистина подобри работата на двигателя без да съм следил за неговата икономичност. По принцип предпочитам да работи по-добре двигателя, отколкото икономичността на горивото.

Ще пробваме и новия ШЕЛ.

=D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисо, не си съвсем прав - аз лично съм много доволен от Еко Дизел Економи, което също беше широко рекламирано, даже май още му върви рекламата по телевизията - с него колата наистина харчи по-малко, в сравнение с дизелите от Ромпетрол и Лукойл-а преди това. Верно и ремапа от Баш Майстор Сами оказва благотворно влияние върху разхода. :mrgreen:

Поздрави.

Я разкажи за промяната на разхода след ремапа? Или се майтапиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во му е новото на тоя икономичен бензин/дизел ... да не е редуцирано количеството на водата в него smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложих 10 литра от новия дизел - не почуствах нищо ново, май и водата си е същото количество. :lol:

Ще карам с ЕКО.

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зареждайте от ШЕЛ.Майка ми след доста кандърми си направи засечка на разхода и разбра че с тия смарт точки и Белана не може да си купи.А за Емека хептен.Аз зареждам предимно от еко и ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисо, не си съвсем прав - аз лично съм много доволен от Еко Дизел Економи, което също беше широко рекламирано, даже май още му върви рекламата по телевизията - с него колата наистина харчи по-малко, в сравнение с дизелите от Ромпетрол и Лукойл-а преди това. Верно и ремапа от Баш Майстор Сами оказва благотворно влияние върху разхода. :mrgreen:

Поздрави.

Я разкажи за промяната на разхода след ремапа? Или се майтапиш?

 

 

За какво ми е да се майтапя с такива неща? smile049 :mrgreen: Разхода при каране със средна скорост от 101 километра/час на новата магистрала, разбирай, със 145 км/ч повечето време, е 4,4 л/100 по комп. Преди под 5 и половина не съм падал, пак с тия показатели, но на Тракия, в отсечката СФ-ПД и обратно - виноват. :oops: Софийски разход в стандартно задръстване сега - 5,4 л/100км, преди беше около 6,3. Предито е до 10.06.2012, другото време е след.

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице,

 

Хич не го гледай компа [-X ! Разход се засича само на колонка. Тя и мойта показва 4.0 ама реално е 4.5 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, Пепи, мойта кола не е кат твойта - цвета и е различен, багажника и е с по-голям обем, ти си и с далеч по-яки джанти, накратко - Буба и Мица не мое се сравняват за нищо :lol:

 

Сериозно - Засичал съм и по колонка, втората и третата година след закупуването на колата и се убедих, че разликата между реалните показания и тези по борд компа са от порядъка на 0.1- 0.2л/100 км при мен, затова им вярвам на електрониките на Буба. s_flag

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице,

 

Преди ремапа! Пробвай сега пак smile027

 

По темата - Shell не! Поне не в България. А, съдейки по моторетката и OMV влиза в тая категория - гори много, върви малко smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице,

 

Хич не го гледай компа [-X ! Разход се засича само на колонка. Тя и мойта показва 4.0 ама реално е 4.5 smile049

Икономията не е от ремапа толкова,колкото от запушването на агра.Верно е че съм дал малко предварение на впръскване в средни режими на работа и е вдигнато работното налягане с което се качво кпд-то и това се прави за икономия главно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес видях че новият безоловен 95 и дизела на Shell изведнъж е скочил с 5 ст. на литър. На всички други бензиностанции дизела е 2,62, само на Shell изведнъж стана 2,67..... тъй че толкова с новите горива на същите цени.....

 

Другото което ми хрумва е да са увеличили цената на горивата заради играта между Лидъл и Shell, дето с един талон може да зареждаш със следните отстъпки на литър: 4 ст. газ, 8 ст. бензин и дизел и 16 ст. за горива за изтребители smile048 тъй че айде на примоцията smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера заредих от тази примоция. Разбрах за нея вече на касата на магазина.

Не обърнах внимание дали цената беше повишена. Горивото за изтребители :lol: ми беше предложено, ама айде нема нужда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Този 95 економи не е нищо особено , при В-паъур 95 например има доста по осезаемо ускорение и динамика. Просто са сложили едно "економи" на класическия си 95 за привличиане на клиенти и евентуално някаква добавка, не е нищо особено като бензин по това което усетих след месец каране с него:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.