Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Грешка в талона.


maxrpm

Recommended Posts

Здравейте. Интересува ме някой знае ли, дали има процедура, по която да убедя кат, че колата ми е 38-9кW, колкото е всъшност? Каква е практиката в такива безумни случай и има ли начин да ги убедя да ми издадат нов талон?

 

Имам 3 талона, в първия пише 37, във втория 38, а в този, който ми трябва я водят 120 а са я написали 33 ](*,) ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да я "напишат 33 кВ" трябва да са взели данните отнякъде. Откъде обаче само те си знаят, и понеже, ако се бракува талон по вина на служител от КАТ, той плаща разхода от 15-16 лв., то можеш да се сетиш, че такава грешка не съществува.

По-скоро ти ще трябва да доказваш, какъв ти е мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си прехвърлях Мерцедеса го регистрирах като 2.0, а той беше 2.3. В КАТ даже не ми погледнаха колата - само талона. Само дето не успяха да се преборят с дебелата книга - идея нямаха каква е кубатурата и мощността на двигателя ми - нищо, че намериха номерът му в книгата. Най-накрая ме попитаха - "Какъв аджеба ти е мотора?" и ХОП чудо - оказа се 2.0 :mrgreen:

Макс какъв ти е зора да се записваш с по-висока мощност? Ако не ти правят проблеми ченгетата карай си я така - заварено положение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В технотест дават да се регистрира мотор само 10% по - мощен, а фелициевия е 43кw. 38e по - към 43 , иначе е 30%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в този, който ми трябва я водят 120 а са я написали 33 ](*,) ](*,) ](*,)

 

Какво значи това? както са казали е до 10, но има един шанс./извън софия :) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.