Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разлики в интериора на Октавия 1...


Двигателист

Recommended Posts

Здравейте,

Защо са различни интериорите на двете Октавии от линковете долу, при положение, че са 2003 и 2004 г.? На мен на тази от 2004, таблото много ми напомня на една която карах през 1998 г...

 

http://www.mobile.bg/11347634834509783

 

http://www.mobile.bg/11342162796092681

 

Също така ме интересува къде са произведени Октавиите от първата генерация за европейския, вкл. и българския пазар? По VIN вижда ли се тази информация?

Мисълта ми е, има ли вероятност да се попадне на автомобил от украинските, руските и т.н. заводи?

И последен въпрос: :) Как работят инжекторите на двулитровата бензинова от първия линк - едновременно, два по два или по отделно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото зависи от нивото. Това дето е като вълна го слагат на най-ниското ниво на оборудване. По първите букви на ВИН номера може да се определи в кой завод е произведена дадена кола, а по един стикер с кодове до резервната гума може да се види и какво има по колата. Има декодери на кодовете в интерент.

По въпроса за инжекторите, защо те интересува?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ако е бензинова, ще трябва да си монтирам газова уредба, а при фул-груп впръскването имам доста проблеми с настройките. Стават, но с доста тигели с лаптопа на магистралата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.