Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за Fabia 1,9 TDI


sevdo

Recommended Posts

Мен драскотините не ме притесняват и изобщо козметичните дефекти, освен ако не дам една торба пари разбира се :). Най - се страхувам ако тръгна на дълъг път, да не ме изостави защото прибирането и с пътна помощ ще струва колкото нея ... А и нерви и т.н. И другото което ме притеснява някакъв сериозен удар и да върви криво. Въпроса е че нямам достъп до официален сервиз тук на ШКОДА, е има и други сервизи имам познати в официалния сервиз на РЕНО... А и човека от автокъщата не ми се стори много отзивчив като го питах евентуално да се преглежда в сервиз. Но в крайна сметка ако откаже, във Враца специално има поне 25 30 автокъщи и всеки 3-ти се занимава с това ... :). Докато се рових тук видях някаква по - стара тема, за някаква задължителна гаранция която се давала ако е от автокъща и че сделката можело да се развали до 24 часа. Тъпото е че той ми каза че след като подпишем договора, ме оставя с колата пред КАТ и да си се оправям. Ами ако не мине добре нещата с ГТП-то, или мине а дам сума ти пари за регистрации и т.н., а до края на деня се прецака, не ме грее че ще му я върна регистрирана вече ...

 

Ако продавача се дърпа да я водиш на диагностика или отказва да съдейства при регистрация ,по добре я забравяй тази и към следващата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • sevdo

    14

  • ID A

    6

  • Цецо75

    5

  • legaltk

    5

Най-много писали в темата

Значи сигурно ли е това че трябва да стои с мен по време на регистрацията. И аз смятам така. Той ми каза че евентуално ако искам - имало някакво момче което щяло да се разправя срещу 20 30 лв. Но не е от фирмата .. а някакъв - сигурно така си изкарва с разправия на документи парите. Но не собственика. И аз се учудих. Отде да я знам тая кола каква е как ще мине. Да не се окаже че имам 1,2 тона неизползваемо желязо и да не мога да мръдна от района на КАТ. Имал някакви временни транзитни номера и толкова ... Повечето пишат че съдействат при регистрация, а и аз смятам че е нормално ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задълженията на продавача свършват с подписа пред нотариуса или издаване на фактурата , останалото си е твоя работа ... а това за 24 часовото разваляне на сделката е някаква европейска директива , която май не важи много при автоджамбазите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, значи си е прав джамбазина и няма какво повече да искам от него. Или ще си отварям очите или ще бера ядовете. То като се замисли човек и той не е много наясно колко е наред колата - отива, взема, докарва и препродава. Ако не е пипал нещо и я минава през някаква печалба и цената на докарване - ОК. Но трябва да е ясно дали наистина е взета на тая цена, дали не е имала сериозен проблем и дали не е правена - недоправена ОТ НЕГО. Ако е така, трябва да си носи отговорността. Това трябва да е регламентирано. В какво състояние се вкарва и на какво дередже е след това. Пък аз ще си направя вече преценката дали да я вземам така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.