Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Амортисьори на Фелиция


SkitnikA

Recommended Posts

Здравейте.Имам Шкода Фелиция '99 1.3 MPI - Ракета.Дойде време да и сменям задните амортисьори и пружини,защото е на метан с огромна бутилка отзад и много се измориха пружините а амортисьорите са омаслени и са заминали и те.Искам да сменя всичко накуп и искам съвет какви усилени пружини и какви амортисьори да взема и от къде?Цената няма значение искам просто да се понадигне колицата и да издържи повечко време.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси пружини от Felicia PickUp.По-високи са и мисля са по-дебели.Предполагам и амортисьорите е добре да са за PickUp.Но все пак трябва да провериш дали окачването е същото,за да можеш да ползваш тези неща на твоята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нещо такова си мислех.А от каде може да се вземат части на добри цени в София,защото аз съм от Пловдив но съм за няколко дни в София.Погледнах в раздел магазини но все пак не мога да се ориентирам къде ще ги имат тия неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в раздел "Магазини за части" има координатите на някои магазини.Звъниш и питаш.Иначе трябва да ги обикаляш.Другия вариант е в магазини,неспециализирани за Шкода,по каталог ще ги намерят и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре си вземи пружини за Фела комби - 54лв. (по спомен) са в магазина на БУЛДИМ на Сточна гара. Със сигурност са със същите размери, но са по-твърди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодилака вече е с нови пружини и нови амортисьори.Повдигна се с 3-4 см.Дано издържат повечко време,защото е голяма игра при смяната :) Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.