Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

няколко въпроса за аудио система swing


Recommended Posts

привет,гледах няколко клипа как се размонтирва въпросното радио.искам да попитам понеже нямам говорители в задните врати дали има изходи в радиото за тях?и кои са те ?смятам утре да го сваля и ако някои е правил тази процедура бих се радвал да ме улесни.също и за слагането на флашка или aux.Благодаря.колата е октавия 2 FL.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го свалиш, на него си има лепенка на която са описани изводите. Ако заводски си с 2 колони, за да вържеш задните ще ти трябва и нова букса или някак си да преправиш старата, защото пиновете за втория чифт колони са спестени (няколко грама чиста мед си е това). Окабеляване също ще трябва да направиш.

 

Относно aux, колегата shaft го е описал много добре потърси темата. Флашка просто така няма как да закачиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Улеснение за темата... Заповядай:

viewtopic.php?f=4&t=27510&start=0

 

За флашката - откажи се, казвам ти го :) няма толкова "ток" в аукс-а или където и да било... Няма програма в радиото, която да я чете флашката, т.е. да познае, че това е флашка и т.н. и няма шанс да стане :) Много рових и накрая с аукс-а се примирих, но пък съм страшно доволен от него - настройвам си на телефона/плеъра еквалайзера както искам и тия ми ти две гадни колонки само отпред (също и при мен само отпред) почват да свирят страхотно (за мен е достатъчно добро качеството, а за меломан, предполагам, че ще е боза).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако намериш някакъв външен трансмитър, който от флашка предава на FM честота, може да си го монтираш някъде по таблото и си настройваш радиото на тази честота и си ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в ютуб намерих клип как се закачва флашка но не е много ясно какво представлява кабела който свързват.и всичко работи.утре ще си поиграя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте идеи за окабеляване за задните врати.ако няма кабели което е вероятно.препоръчайте ми говорители за там.размер и марка.мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте идеи за окабеляване за задните врати.ако няма кабели което е вероятно.препоръчайте ми говорители за там.размер и марка.мерси.

Размерът мисля, че трябва да е като при Фабията - 16.5 см (поправете ме ако греша). А за марка е много субективно, все едно да ти препоръчаме марка моторно масло или марка телевизори - всеки с вкуса си, зависи какво търсиш - бюджетно решение или нещо от висок клас (и съответно скъпо). Аз лично нямам супер чувствителен слух и отзад съм с това. Свири съвсем прилично по скромното ми мнение и съм доволен. Даже ако имаш желание, мога да ти демонстрирам как свирят (и аз съм със Swing).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прекарах кабелите за задните колони,но как да активирам тези функций на радиото.ПОМОЩ.не излизат нито AUX нито задни колони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
а дали дисплея на това радио ще показва ако сложа практроник? и как се свързва?

Ще го показва. За свързването да кажат колегите, че аз съм с фабричен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.