Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Централно заключване за О1


svetlio85

Recommended Posts

Здравейте колеги

Моята кола има централно заключване НО няма аларма нито пък не се заключва с дистанционно. Та си купих алармичка и искам да си я свържа ако мога сам. Някой може ли да ми каже къде ми е модула за централното? И като цяло ако някой може да ме насочи от къде да почна колата ми е с десен волан ако има значение това :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

Моята кола има централно заключване НО няма аларма нито пък не се заключва с дистанционно. Та си купих алармичка и искам да си я свържа ако мога сам. Някой може ли да ми каже къде ми е модула за централното? И като цяло ако някой може да ме насочи от къде да почна колата ми е с десен волан ако има значение това :roll:

Ако си от София,Боби Доктора е твоя човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напиши от кой град си

 

иначе централното се хваща от шофьорската врата ( разглабя се и в главния сноп има 2 тънки кабелчета ---сработващи по маса )

 

като се пробва по кой кабел сработва централното трябва ключа да не е на контактния ключ и шофьорската врата да е " излъгана" че е затворена ( натиска се механизма на бравата с една отверка навътре все едно е затворена вратата

 

карам по спомени за цветовете на кабелите - бяло с жълто и черно с жълто ( шоф. врата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Бургас съм благодаря ви за инф. като се освободя ще пробвам това което ми казахте. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

А някой да значе каде е модула за централното заклчване. Навсякаде рових и неможах да го намеря. Искам да си вържа алармата към него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....иначе централното се хваща от шофьорската врата ( разглабя се и в главния сноп има 2 тънки кабелчета ---сработващи по маса ).....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....иначе централното се хваща от шофьорската врата ( разглабя се и в главния сноп има 2 тънки кабелчета ---сработващи по маса ).....

 

Не е там разрових цялата врата. На мен ми трябва управляващия блок за да си свържа алармата. Мисля, че е под волана като закючвам вратите там се чува някакво щтракане. Но нещо немогах да сваля кората на която ми е ключа за светлените защото неискам да счупя нещо ,,, :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствения ти шанс е да се разглобиш шоф. врата и ако ти е по лесно да разровиш малкото снопче с кабели идващо от ключалката на вратата ( там може да си хванеш и ключето на шоф. врата което управлява плафона в купето) и отиващо към по- големия сноп с кабели който влиза в блока за управление на съответната врата.

между вратата и другия блок който ти е под волана връзката става по 2 кабела ( цифрова информация или CAN както се казва )

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.