Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изчезнаха ми светлините


phpopov

Recommended Posts

Тази вечер забелязох, че ми изчезнаха габарити, къси и дълги светлини. Тези за мъгла светят плюс мигачите. Проверих си бушоните - всички са изрядни. Въртях доста превключвателя наляво , надясно но няма и примигване. Забелязох, че дългите се включват когато дам на светкавица. Предната вечер като се прибирах и като излизах от колата ,нещо ми замириса на изгоряло вътре, но не беше на бакелит и не му обърнах внимание, но може би нещо е изгоряло. А иначе превключвателя като го включа на габарит или на къси си свети. Колата е Октавия 1 1.9 ТДИ 90 к.с. -2001г. комби.

Ще съм благодарен за някакъв съвет за отсраняване на проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно се е стопил ключа.Октавия 1 го прави този проблем,защото схемата на светлините е недомислена и целия ток на фаровете минава през ключа.Решението е ключа да се смени и да се сложи едно реле за фаровете.За габаритите също може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някаква схема как се връзват релетата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.