Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Superb combi Edition 20


rumenyordanov

Recommended Posts

Здравейте,

 

Интересувам се от мнения за edition 20 модификацията на skoda suberb, има ли липсващи екстри или скрити недостатъци. На път са да прежаля едни пари и ще се радвам ако споделите някакви отзиви. Лично мен ми липсва страшно 4x4 в офертата но разликата идва повече от 14k при същите екстри и съм раздвоен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Интересувам се от мнения за edition 20 модификацията на skoda suberb, има ли липсващи екстри или скрити недостатъци. На път са да прежаля едни пари и ще се радвам ако споделите някакви отзиви. Лично мен ми липсва страшно 4x4 в офертата но разликата идва повече от 14k при същите екстри и съм раздвоен.

 

Взиймай 4х4-то няма да съжаляваш, аз когато я поръчвах моята исках да си сложа навигация и дилъра ме посъветва да си купя афтърмаркет навигация били по-добри и освен това ако се сложи в Тояга не се губи гаранцията.

Освен това с нашите пътища тези 18-ки никак добре няма да го понесат.

 

Успех с избора smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя, двигателя е дизел 170 коня. Колата изглежда много добре а за 4x4 брокера се опитва да ме обеди че ще чакам поне 3 месеца, май избора ще стане по - бързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя, двигателя е дизел 170 коня. Колата изглежда много добре а за 4x4 брокера се опитва да ме обеди че ще чакам поне 3 месеца, май избора ще стане по - бързо :)

 

Моята дойде много бързо дори тези в ЕТ не вярваха колко бързо я сглобиха.

Но по договор трябваше да дойде за 120 работни дни, а после ми каза, че се е чакало по 150 дни.

Като цяло съм доволен от колата и мотора и реших за себе си да остана във ВАГ групата smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още съжалявам, че не пожелах да чакам за 4х4 и взех каквото беше налично випреки, че имаха точно каквото исках откъм конфигурация, само пустото 4х4 го нямаше.

Трябваше да се чака между 120 и 150 дни.

Относно екстрите - аз съм повече за афтермаркет отколкото фабрично, най-малкото е че го дават на безбожни цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с промоции,цената е все същата.Нова кола не се купува всеки ден,та затова си вземи каквото ти се иска,за да не съжаляваш после.Поръчай си фабричните екстри и не разчитай на афтърмаркети.Същото важи и за навигацията,аз съм с Колумбус и съм много доволен.Относно двигателя-за тази кола,колкото по-мощен,толкова по-добре!

Иначе,за чакането на колата-където са 3 там и 4месеца.Мойта пристигна за 70 дни ,вместо за 90,както беше по договор.

Успех в избора! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При толкова скъпа покупка, аз не бих правил компромиси с екстрите, които искам, само защото има някаква промоция за коли на склад. Ако ще се купува дизела със 170к.с., то според мен, е задължително или 4х4, или DSG, която екстра предпочиташ, а до Колумбуса е въпрос на избор - ако ще се пътува с колата много в чужбина е за предпочитане, иначе Болерото е по-изгодно и по-добър избор. Картата за България, която аз имам, не е много добра, но пък не съм си актуализирал картите скоро, та може да е излязла някоя по-детайлна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.