Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Представям ви Зèленка :)


rozanna

Recommended Posts

Развали ти хубавата визия на Зеленосинка и туй си е smile011

А стоповете - леко влажна домакинска гъбка и както каза Жоро (учи се да го слушаш) ЦИФ - търкаш на полусухо и бършеш. И така докато не изтъркаш Фелата до Октавия smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • rozanna

    18

  • Logrus

    15

  • joro-120L

    4

  • C2H5OH

    3

Най-много писали в темата

Развали ти хубавата визия на Зеленосинка и туй си е smile011

А стоповете - леко влажна домакинска гъбка и както каза Жоро (учи се да го слушаш) ЦИФ - търкаш на полусухо и бършеш. И така докато не изтъркаш Фелата до Октавия smile001

Точно така :smt017

Само да кажа , че една жена скоро идва за пастиране. Решила да си изтърка цялата кола с ЦИФ че по лено. Да не ти казвам колко беше матирала и надраскана. Волво с40. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... както каза Жоро (учи се да го слушаш)..........

Чавдаре, :mrgreen:

Аз за друго не се сещам. Може да има и по-подходящ препарат.

Просто не трябваше да се цапат стоповете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще им стане от малко разредител ... ако се действа бързо и се сменя парцала мисля няма да има жертви .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В същност става и с прах за пране, но ако го остави твърде сух ще нажули пластмасата, а ако го накваси много - ще се "разлигави" и няма да има абразивния ефект. С ЦИФ наистина ще е най-лесно (и безопасно).

И Жоре .......... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще им стане от малко разредител ... ако се действа бързо и се сменя парцала мисля няма да има жертви .

Може да "матира" пластмасата. Ще стане на лекета.

М/у другото на опаковката на "Коресилин" пише РАЗРЕДИТЕЛ, а той е РАЗТВОРИТЕЛ - ако човек не го знае може да си направи беля без да иска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коресилина е на ацетонова основа и на секундата скапва пластмасата. rozanna може да си чисти лака на ноктите с него :D . С бензин или АМВ нищо няма да им стане на стъклата, но няма да изчистят боята, щото и тя е ацетонова. Трябва да е нещо леко абразивно. smile049

 

Чавдаре, smile027

 

п.п. Между другото има и пластмасови изделия, които не реагират с Коресилина. Напр. страничните огледала на 120-ката. ;) Може леко да се пробва в някое ъгълче на стопа. Ако започне да лепи пластмасата при пипане на пръста, ясна е работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...п.п. Между другото има и пластмасови изделия, които не реагират с Коресилина. Напр. страничните огледала на 120-ката. ;) Може леко да се пробва в някое ъгълче на стопа. Ако започне да лепи пластмасата при пипане на пръста, ясна е работата.

Жоре, за съжаление, 120-ката няма нищо общо с Фелиция - Фелата е направена от стари вестници и всичко й се отразява негативно. ](*,)

За реакцията на разтворителя с пластмасата на стопа - утре мога да пробвам и да споделя резултата - все още имам остатъци от стария ми десен стоп, а и Коресилин-че се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развали ти хубавата визия на Зеленосинка и туй си е smile011

А стоповете - леко влажна домакинска гъбка и както каза Жоро (учи се да го слушаш) ЦИФ - търкаш на полусухо и бършеш. И така докато не изтъркаш Фелата до Октавия smile001

А колко трябва да търкам до Супърб? smile001

 

Момчета, аз верно си чистя лака за нокти понякога с кореселин. :D

За вратата да кажа, че не съм я шкурила предварително. Само е добре почистена основата, след което я пръснахме. Аз казах, че изпълнението е аматьорско и нямам претенции да е станало добре. И да, спрея не беше от най-качествените, но и така бива. В крайна сметка колата мина преглед без проблем. Технически е изправна и е в приличен външен вид. Разбира се, винаги може да е по-добре, но мен и така ме устройва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.