Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Някое евтино телефонче до към 100-120лв

z3f1r40

Recommended Posts

Търся спешно някое евтино телефонче. Знам че тук не е точното място за търсене на телефон, но на другите форуми им нямам вяра. Измамници много. Ако случайно някой има някое телефонче което да отговаря на изискванията и да не го ползва ще се радвам да се уредя.

Изискванието ми е да е с touchscreen и да е що годе запазен. Насочил съм се към нокийка 5530 или 5800, но съм отворен и към други предложения. Това са вече стари телефончета и все някой може да има излишен в къщи. Продавалника е заринат с такива модели на цени от 80 до 130 лв така че в този диапазон съм се насочил.

Предложения на лично или имейл, телефон не ми се оставя че работя на смени и ако спа не е удобно.

Поздрави, Калоян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.