Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какъв двигател за обикновена газова уредба


zorrroooo

Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам Опел Астра, но на последък създава доста проблеми. Решил съм да я сменявам и освен астра харесвам доста моделите на шкода. Та насочил съм се към фабия или октавия с 1,4 или 1,6 двигател от 2002 до 2006 година. Какъв двигател ще ми препоръчате за най- добър и безпроблемен, като искам да му монтирам обикновена газова уредба? По принцип не харесвам компютрите и големите усложнения и за това съм се насочил към обикновена газова уредба. Моля ако някой има монтирана обикновена газова уредба на някой от тези двигатели нека сподели мнения и препоръки. Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Нямат Фабиите моно инжекции , иначе споко ми запуквам една класика газова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
а какъв разход дават понеже съм тръгнал да си купувам и аз кола дето е икономична за из града.

10 , 11 градско , 7 , 8 извън. Газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.