Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Куката за теглене за О2 - 1 или 2?


lllubo

Recommended Posts

Най-сетне си намерих кука за теглене. Отпред става идеално. Отзад обаче си влиза смело до края и нищо не затяга. Въпроса е тази кола 1 или 2 куки има? Иначе като светнах с фенера ми се стори като че ли резбата е леко позамазана. Ако куката е една - ясно, ще видиме как да решиме проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне си намерих кука за теглене. Отпред става идеално. Отзад обаче си влиза смело до края и нищо не затяга. Въпроса е тази кола 1 или 2 куки има? Иначе като светнах с фенера ми се стори като че ли резбата е леко позамазана. Ако куката е една - ясно, ще видиме как да решиме проблема.

 

Една е Любо, прави резба и втора кука. И отпред и отзад се слага една и съща.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имай предвид, че отзад куката се подвежда малко наклонена надолу, и тогава я навиваш.

Отпред не знам как е, не ми се е налагало да ме теглят /пу, пу да не чуят дяволите/

Аз пък първия път имах проблем докато ми "светне", че е с обратна резба...

успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.