Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове


request

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От скоро сравнително карам служебна Fabia Combi 2 1.6 TDI и се опитвам да разбера дали някой има вече опит с автоматичното включване на фаровете - правят ли нещо в тази посока от Еуратек, че им звъня и не вдигат или счетоводството се опитва да ме прехвърли.

 

PRR: Следващия пост на маймуница се трие без предупреждение! Прочети правилата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За фабиа 2 може и да може от VAG COM да се активира. Ако не някой еладжия да ти сложи някой реле. А тея от ЕТ може ти одерат кожата за нещо което струва макс 50 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, да [-X . Може само с реле.

 

viewtopic.php?f=8&t=28824&start=15

 

http://www.drive2.ru/cars/skoda/fabia_i ... 6152198320

 

И следващия път ползвай първо търсачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blagodaria kolegi,

 

Beshe mnogo "helpful" ....za kolegata sus suveta za tursachkata.....blagodaria pak, ne padam ot mars...ako biah nameril neshto niamashe da pisha....i za lubeznite admini na tova "priatno" miasto.....- mojete spokoino da iztriete tozi post.....az sum imal i AUDI imam i VW lichno v momenta i sum vuv forumite i na ednata i na drygata marka , no takova lubezno posreshtane ne biah vijdal...pisha na latinica zashtoto mi e po ydobna klaviatyrata i ne ste vie detr shte me otychite da pisha taka....razvaliate mi inache dobroto vpechatlenie ot dobrata Skoda koiato imam.....gledaite si rabotata....niama da postvam i potam, kolata mi e slyjebna otivam v Euratek i mi praviat kakvoto poiskam, firmata plashta, a vie si ostanete sus zdrave...otvorkovci

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде прав ти път и на тебе отворко!

 

П.П.: Тука пишат администратори и модератори и от VW и от Audi и винаги са проявявали уважение към правилата на този форум!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно и във VW и Audi форума ли те търпят да им пишеш на шльокавица? Язък, че караш такава готина Фабия, жалко за колата, да попадне в такъв човек...

 

Иначе за Фабия 2 ФЛ дневните се включват с ключ-реле, който се намира при таблото с бушоните, под волана, но не съм сигурен дали това не зависи от нивото на оборудване, тоест дали не е само ако си с фарове за мъгла в предната маска, в които се намират и крушките за дневните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.